Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Alzatech

Jaký je rozdíl mezi USB 3.0 a USB 2.0?

Nejnovější verzí populárního rozhraní USB (Universal Serial Bus) je USB 3.1. Jak se liší od USB 3.0 a USB 2.0? Co od všech verzí můžeme čekat? Více v dnešním článku.

Huawei P20 a P20 Pro (VIDEORECENZE) – Nejlepší fotomobily v testu

O nových mobilních telefonech Huawei P20 a P20 Pro se v poslední době hodně mluví. My jsme se na ně nyní podívali blíže v naší videorecenzi. Zaměřili jsme se na jejich vzhled, funkce, ale také jsme chtěli potvrdit, či vyvrátit informaci o tom, že jsou to nejlepší fotomobily současnosti. Jak dopadly v našem testu?

Na návštěvě u DataHelp: Jak zachránit data? - AlzaTech #333

V nedávném videu jsme se bavili o tom, jak disky umírají. Co když je ale disk už po smrti a vy potřebujete odbornou pomoc? Navštívili jsme firmu DataHelp, specialisty na záchranu dat a zeptali jsme se jich, co vlastně umí a jak vám můžou pomoci!

Hrajeme si s VR #13: Recenze Samsung Gear 360! - AlzaTech #331

Samsung představil svoji novou 360 VR kameru Samsung Gear 360 - a je to vážně pecka! Díky dvěma čočkám natáčí téměř opravdu úplně kulově, zlepšila se i kvalita videa - jen se podívejte sami v recenzi Matouše Jedlana a v přiloženém VR testovacím videu!

Filmové tipy: Příběh lesa, Berani, O myšce a medvědovi a další! - Alza Media #27

Dnes přinášíme tipy na filmy, ve kterých hrají hlavní roli zvířata! Máme tu dokument, islanské drama, pohádku i jedno opravdu dokonale béčkové béčko!

Umírá vám disk? Jak nepřijít o data! - AlzaTech #330

Už vám někdy umřel disk i s daty? Pokud ne, měli jste štěstí - alespoň prozatím. Dá se vůbec poznat, že se disk blíží ke konci svého života a že se blíží jeho selhání? Jak nepřijít o data?

Lenovo Moto X-Force: Výkonný a skoro nezničitelný telefon! - AlzaTech #329

Hledáte smartphone, který něco vydrží a přitom nevypadá jako model určený pro armádu? Co takhle Lenovo Moto X-Force, který má nejen odolnou konstrukci, ale také používá nerozbitné sklo ShatterShield?

Canon XC10: Nejlevnější 4K od Canonu! - AlzaTech #328

Canon XC10 je velmi originálně pojatý poloprofesionální hybrid 4K kamery a digitálního fotoaparátu. Má netradičně řešené tělo, otočný grip a na rozdíl od zrcadlovek od Canonu má napevno připojený objektiv. Jaká je tato kamera v praxi?

AlzaTech Showrooming #25: Philips Ambilight, Huawei P9, Coolpad a další!

V tomto Showroomingu navštívíme showroom Alza.cz, abychom se podívali hlavně na nabídku levnějších telefonů a tabletů, které nabízejí zajímavé možnosti, jako je odolnost proti nárazům a proti vodě!

Hrajeme si s aplikacemi #3: Přenášíme data! - AlzaTech #327

V tomto dílu seriálu Hrajeme si s aplikacemi se podíváme na různé způsoby, které dovolují přenášet soubory do telefonu a zase je zálohovat!

Herní tipy: DOOM, Total War Warhammer, FlatOut a další pecky! - #Alza Media 26

Tento týden je to asi jasné: DOOM je tady! Mimo něj se můžeme těšit na Total War Warhammer, nový vlakový simulátor, japonskou megamlátičku a retro oddychovku!

Jak se prosadit v e-sportu? Rozhovor s Karlem Potužníkem z eSuby - AlzaTech #326

Vracíme se zpět do Katowic na rozhovor s Karlem Potužníkem z eSuby. Jak se stát profesionálním hráčem a jak se prosadit ve světě e-Sportu?

Apple iPhone SE: Malý a praktický! - AlzaTech #325

Apple iPhone SE je malý a praktický. Rozměry a designem se vrací k předchozí generaci, nabízí ale výkon srovnatelný s těmi nejlepšími smartphony současnosti. Více v naší recenzi!

Asus ZenWatch 2: Stylové chytré hodinky od Asusu! - AlzaTech #324

Chytré hodinky začíná nabízet stále více výrobců. Jaké jsou hodinky Asus ZenWatch 2? To nám v recenzi prozradí Petr Krejcar!

3D Expo 2016: Jaká je budoucnost 3D tisku? - AlzaTech #323

Navštívili jsme výstavu 3D Expo 2016, která se odehrála na výstavišti v pražských Letňanech. Jaké jsou pokroky v oblasti 3D tisku, tiskových materiálů a technologií? To se dozvíte v naší reportáži!

HTC Vive: Nejdokonalejší VR set současnosti! - AlzaTech #322

Recenze na HTC Vive je tady! A nebudeme vás napínat - je to opravdu povedený VR headset, který jasně ukazuje, kterým směrem by se mělo jít.

Podvádění v e-sportu: Rozhovor s Karlem Potužníkem z eSuby! - AlzaTech #321

S tím, jak se v e-sportu objevily velké peníze, se také objevily podvody a doping. Co se vlastně stalo a jaký to bude mít vliv na budoucnost e-sportu? To se dozvíte v rozhovoru s manažerem eSuby Karlem Potužníkem!

Unboxing VR brýlí HTC Vive: První v České republice! - AlzaTech #320

Dámy a pánové, dostali jsme do rukou vyspělý a velmi očekávaný VR set HTC Vive! Od ostatních brýlí se liší tak, že vám dovoluje skutečný pohyb ve virtuálním prostoru a manipulaci s objekty pomocí ovladačů. Dnes si krabici rozbalíme a podíváme se do ní. Na recenzi se už pracuje!

Deskové hry: Civilizace a Hra o trůny! - AlzaTech #319

Alza neprodává jenom počítačové hry a hry pro konzole, ale taky třeba deskovky, se kterými se s kamarády pobavíte třeba i na chatě bez elektřiny. Dnes nám Jirka Olšanský představí dvě z nich: Civilizaci a Hru o trůny!

Rozhovor: Jaká je služba Vlastní styl? - AlzaTech #318

Chcete unikátní, stylový telefon, tablet nebo notebook? Služba Vlastní styl vám dovolí nechat si vyrobit váš vlastní polep na zařízení, případně si nechat potisknout doplňkový kryt. Jak to přesně funguje? S tím nás seznámí v rozhovoru Petr Krejcar!

20 dalších...
WEB11