Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

ASUS H81-Gamer - herní deska za slušnou cenu

Známý výrobce ASUS přináší svěží vítr do cenově dostupného výběru základních desek. Mimořádně zajímavý model s označením H81-Gamer se totiž pyšní využitím prémiových součástek ve spojení s nejmodernějšími technologiemi společnosti Intel. Představuje základní stavební kámen pro váš vysněný stroj.

ASUS H81-GamerČipová sada Intel H81 Express sice není určena k přetaktování procesorů, ale za ušetřené peníze si do patice LGA 1150 vsadíte třeba pořádně našláplé čtyřjádro. To v kombinaci s dostatkem operační paměti a pořádnou grafickou kartou rozjede všechny hry na plné pecky. A to je přeci váš cíl.

Desce z řady ASUS Gamer neodoláte

Pro dnešní online hry je zkrátka potřeba kvalitní a stabilní připojení. Použitá technologie Intel Gigabit Ethernet zajišťuje vysokou propustnost a speciální herní datové pakety přenáší až 2× rychleji než konkurenční modely.

Neméně důležitou součástí je také věrná reprodukce zvukových vjemů. Integrovaný čip SupremeFX totiž boří mýty, že samostatné zvukové karty jsou vždy lepší řešení. Speciální stínění Red-line pečlivě odděluje zvukové komponenty od ostatních součástí základní desky, čímž eliminuje rušení a stará se o kvalitní zvukový výstup.

ASUS H81-Gamer

Nechybí ani softwarová výbava

Součástí herní základní desky H81-Gamer je i softwarový balík AI Suite 3 od ASUSu. Jde o kontrolní panel připomínající přístrojovou desku, jehož prostřednictvím lze precizně vyladit všechny parametry desky a nastavit optimální poměr mezi výkonem, stabilitou a energetickou účinností.

O firmě ASUS
Sídlo firmyTaipei, Taiwan
Založena1989
Webové stránkywww.asus.com/cz/
WEB7