Obnovit stránku

ASUS Splendid Video Intelligence

Optimalizuje barvy v různých scénářích pomocí pěti speciálních režimů - Standardní, Hry, Krajina, Noční scéna a Divadlo. Využívá Pixel Shader grafického procesoru ke snížení zatížení klasického výpočetního procesoru. Z toho důvodu je možné obraz ve Full HD rozlišení poskytovaný grafickými kartami od společnosti ASUS jemně dolaďovat, což zaručuje věrné ztvárnění veškerého obsahu na obrazovce a to v podmínkách, které dokonale vyhovují lidskému oku. Technologie Slendid Video Intelligence je rázným argumentem, který ukončuje veškeré pochyby uživatelů, kteří mají v plánu vybudování domácího kina s PC respektive HTPC.

  
Podání barev a obrazu je optimalizováno pomocí korekce barev/jasu/kontrastu/ostrosti a několika přednastavitelných režimů, které zajišťují věrný obraz bez ohledu na co se díváte. Technologie Splendid Video Intelligence je postavena na barevném jádru, které automaticky analyzuje a určuje typ uživatelovy aktuální úlohy a podle toho poté přizpůsobuje parametry displeje, čímž zajišťuje to nejvěrnější podání barev a obrazu.

Podání barev a obrazu je optimalizováno pomocí těchto funkcí:
  • Korekce barev – automatická optimalizace barev vytváří jasný a živý obraz
  • Korekce jasu a kontrastu – díky optimalizovanému podsvícení vyniknou detaily ve tmavých scénách
  • Korekce ostrosti – zvýrazněním znatelných detailů je dosaženo ostřejšího obrazu

K zajištění maximalizace multimediální zábavy Splendid Video Intelligence dále nabízí pět přednastavených video režimů (Kino, Hra, Příroda, Noc a Standard) a tři přednastavené pleťové odstíny (Přirozený, Načervenalý a Nažloutlý), které umožňují uživatelům doladit obraz a dosáhnout tak požadovaných výsledků.
P-DC1-WEB02