Obnovit stránku

5 nejlepších řasenek pro dokonalý pohled

Aktualizováno

Jak docílit hustých a dlouhých řas, aniž byste museli použít umělé trsy? Ty jsou sice efektní, ale ne příliš pohodlné. Jejich aplikace je navíc docela složitá a časově náročná. Dejte šanci obyčejné řasence. Najděte si takovou, která i z těch nejkratších řas vytáhne maximum. Díky našim radám, tipům a fotkám před a po zaručeně objevíte vaši novou oblíbenkyni.

Nejlepší řasenky

Obsah článku: 5 nejlepších řasenek pro dokonalý pohled

Základem při výběru řasenky je správný kartáček

Nejdůležitější je, aby vám vyhovoval kartáček. Má největší vliv na výsledný efekt. Podstatné jsou i takové detaily jako je vzdálenost mezi štětinkami. Také jejich délka ovlivní to, jak moc dokáží prodloužit nebo natočit. Ideální je kombinace, kdy jsou štětiny na jedné straně kartáčku kratší, hustší a na druhé delší a řidší. 

Jak řasenku nanášet, aby řasy vypadaly perfektně?

Známým, velmi jednoduchým a fungujícím tipem je nanášet řasenku v tazích písmene zet, ze strany na stranu. Vyhnete se slepování a zároveň docílíte opravdu maximálního zvýraznění a prodloužení. Pokud je to možné, zkuste se vyhnout vrstvení, které řasy zbytečně slepuje a začne z nich tvořit nevzhledné trsy. Nevypadá to hezky a řasy působí řidší.

Nevíte si rady s tím, po které řasence sáhnout? Přečtěte si krátké recenze a podívejte se na detailní fotky před a po.

Řasenka

Top řasenky, které stojí za to vyzkoušet

Voděodolná řasenka Max Factor 2000 Calorie Waterproof Black i pro hodně krátké řasy

Řasenka Max Factor 2000 Calorie Waterproof Black je voděodolná, což je velké plus. Potápění sice nezvládne, ale pobyt u bazénu určitě ano. Max Factor se řadí mezi značky, které řasenky umí, a proto jich mají v nabídce velké množství. 2000 Calorie patří mezi ověřenou klasiku. Kartáček má jednoduchý tvar a husté štětiny. Používá se velice snadno i v případě, že máte menší oči. Výhodou je, že řasy neslepuje a zanechá je hezky přirozeně oddělené od sebe. Barva skvěle drží, je odolná a během dne neopadává. Jestliže máte řasy hodně krátké, bude efekt vidět hodně. U delších nepředvede až tak velkou změnu.

Řasenka Max Factor

Jak vypadá řasenka Max Factor

Řasenka Helena Rubinstein Mascara Lash Queen Feline Black Waterproof 01 Deep Black pro dramatický vzhled

Majitelky citlivých očí mohou jásat! Nejen, že vám tato řasenka nezpůsobí nepříjemné pálení a slzení, navíc na očích vytvoří doslova okouzlující pohled. Kartáček je sice větší velikosti, ale vzhledem ke speciálně navrženému tvaru se dobře používá. Štětiny jsou překřížené přes sebe a díky tomu zachytí, obalí a zvýrazní každou jednotlivou řasu. Výsledkem je maximální délka a zahuštění. I přesto, že řasy dost výrazně zabarví, jsou stále od kořínků až po konečky hezky pružné a měkké. Řasenku Helena Rubinstein Mascara Lash Queen Feline Black Waterproof 01 Deep Black můžete s klidem vrstvit, slepuje minimálně. Nedělá žmolky, nedrolí se a je voděodolná. Není ji co vytknout. Jestliže toužíte po dramatickém vzhledu, určitě vyzkoušejte.

Řasenka Helena Rubinstein

Jak vypadá řasenka Helena Rubinstein

Perfektní oddělení a natočení řas s řasenkou L´Oréal Volume Million Lashes Feline Mascara

Toužíte-li po dlouhých, přirozeně zvýrazněných řasách, zbystřete. Kartáček řasenky L´Oréal Volume Million Lashes Feline Mascara vypadá trochu nedůvěryhodně a asi by vás při pohledu na ultra krátké štětiny nenapadlo, že dokáže vůbec prodloužit, opak je ale pravdou. Řasy nejsou obalené barvou, jsou perfektně oddělené a neslepené. Jednoduše tvarovaný kartáček je ideální pro majitelky malých očí. Na konci je lehce zúžený, proto se s ním velice dobře manipuluje i v případě, že potřebujete zachytit i ty nejkratší řasy. Obsahuje objemové pigmenty, které mají dodat hustotu. Počítejte spíše jen s prodloužením, na dodání objemu jsou zde lepší kandidáti.

Řasenka L´Oreal Volume Million Lashes

Jak vypadá řasenka L´Oreal Volume Million Lashes

Ďábelsky dokonalá řasenka Dermacol Vampire Mascara pro výrazný pohled

Bez přehánění malý zázrak. Slibuje dvojnásobný objem a buďte si jisti, že to řasenka Vampire od Dermacolu s klasicky tvarovaným kartáčkem skutečně dokáže. Krásně prodlouží, zvýrazní i zahustí. Jako bonus neslepuje, netvoří žmolky a můžete se na ni spolehnout po celý den. Odlíčíte ji snadno a její šetrné složení bez obsahu parabenu vám nepodráždí oči. Pro někoho může být nevýhodou trochu větší kartáček, ale s ním se rychle naučíte pracovat. Ten dokonalý efekt určitě stojí za to!

Řasenka Dermacol Vampire

Jak vypadá řasenka Dermacol Vampire

Sexy pohled vytvoříte s řasenkou Clinique High Impact Mascara 01 Black

Značka Clinique ví, po čem ženy touží. Dlouhé, husté a pořádně výrazné řasy během chvilky vykouzlí řasenka Clinique High Impact Mascara 01 Black. Stačí pár tahů a vytvoříte s ní pořádný objem. Díky výrazným černým pigmentům dosáhnete zatraceně sexy pohledu. Ovšem při nanášení řasenky se neloudejte, barva velmi rychle schne. Jakmile zaschne, už se nepokoušejte vrstvit, zničili byste dokonalý vzhled oddělených řas. Složení řasenky je dobře nakombinované a je tedy vhodná i pro ty z vás, které trápí citlivost očí.

Řasenka Clinique High Impact

Jak vypadá řasenka Clinique High Impact

i

Oči ještě více zvýrazníte a dodáte jim magickou hloubku správným nanesením očních stínů. Naučte se stínovat krok za krokem. Další možností, jak očím dodat na dramatičnosti, je použít linky. Jak ale namalovat takové perfektní oční linky? To zjistíte v jednoduchém fotonávodu.

Jaká je ta skutečně nejlepší řasenka?

Je to ta, která se vám dobře drží, dobře se vám s ní pracuje a dosáhnete s ní přesně takového výsledku, po kterém toužíte. Možná je to některá z těch, které jsme vám právě představili. Ale každý má jiné řasy, jiný tvar očí a jiné potřeby. Takže základem je prostě zkoušet.

Věříme, že s naší drobnou pomocí v podobě těchto recenzí brzy naleznete tu pravou řasenku pro vás.

Článek pro vás připravila autorka blogu Ilovemakeup.cz
P-DC1-WEB22