Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: Alterna Caviar Miracle

Za mnoho let jsem již z vlasové kosmetiky vyzkoušela různé přípravky a nakupovala jsem snad všude: v nejbližší drogerii, v zaoceánských e-shopech, v nejznámějších parfumeriích, v malinkých obchůdcích s kosmetikou i v super bio-organických prodejnách. O sprejích na objem vím už vše – to vám potvrdí i polička v mé koupelně. Vím, že tyto přípravky většinou vlasy zatěžují, občas způsobují polétavost, případně je vysušují. A právě proto je nemám až tak ráda. Změní Alterna Caviar Volume Miracle Multiplying Volume Mist můj názor na tyto spreje?

Alterna Caviar Volume Miracle – sprej, který slibuje zázrak

Sprej Alterna Caviar Volume Miracle Multiplying Volume Mist je úplně jiný. Řadu Caviar od Alterna znám a mám ji ráda – veškeré produkty, které vlastním (a není toho málo) splnily moje očekávání. Jenže i tak mě tento sprej dokázal překvapit. Není to klasický sprej na objem, je to lehoučká mlha která okouzlí jemnou svěží květinovou vůní. Může se používat po celé délce vlasů od kořínků až po konečky, přičemž vlasy vůbec, ale vůbec nevysušuje. Neobsahuje alkohol ani těžké silikony, takže vlasy zbytečně nezatěžuje. Co ale obsahuje, je extrakt kaviáru a mořských řas, panthenol, glycerin a dokonce keratin, což je opravdová vzácnost v přípravcích na objem.

Jak se Alterna Caviar Miracle osvědčil?

A výsledek? Opravdu dvojnásobný objem krásně hydratovaných vlasů bez zatížení, příjemný pocit zklidnění pokožky hlavy, a jako třešnička na dortu jemný nádech nádherné vůně. Snažila jsem se najít zápory, ale jediné, co mě napadá, je to, že bych klidně snesla dvakrát (anebo i třikrát) větší balení, aby mi tohle kouzlo nikdy nedošlo. Mohu sprej doporučit? Z celého srdce ano!

 
Koláž fotek

Hodnocení:

WEB9