Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: balzám po holení DERMACOL Men Agent Moisturizing

Pokožka po holení vyžaduje péči, protože jinak hrozí „nepříjemnosti“ v podobě podrážděné, citlivé na dotek a červené pokožky s pocitem svědění. Já osobně patřím k lidem, kteří mají pokožku citlivější, a proto si musím produkty po holení velmi pečlivě vybírat. O značce Dermacol jsem slyšel pouze v souvislosti s produkty určenými ženám, velmi mě proto překvapilo, že vyrábí i kosmetiku pro muže. Konkrétně balzám po holení obohacený o Aleo Vera a Panthenol bez obsahu alkoholu mě velmi zaujal a rozhodl jsem se ho vyzkoušet. To by mohlo být pro mě to pravé.

DERMACOL Men Agent Moisturizing Gel-Cream and Aftershave Balm

Jak působil balzám po holení DERMACOL Men Agent Moisturizing na mou citlivou pokožku?

Balzám mou tvář po holení hezky zklidnil a dostatečně hydratoval. Nepociťoval jsem na pokožce žádné pnutí a nemusel jsem ani použít krém na obličej. Bál jsem se, že na základě toho balzám na tváři zanechá mastný film, ale když jsem jej důkladně rozetřel, rychle se vstřebal a měl jsem pocit, že moje pokožka krásně dýchá. Mohu také říct, že má balzám DERMACOL Men Agent Moisturizing velmi příjemnou a nenásilnou pánskou vůni, která však nijak nepřebíjí vůni parfému.

Hodnocení balzámu po holení DERMACOL Men Agent Moisturizing

Balzám po holení od Dermacolu mohu vřele doporučit. Moje citlivá pokožka byla spokojená, ani stopy po zarudnutí, svědění, pálení nebo nepříjemném pnutí. Stačí nanést na právě oholenou pleť a nechat vstřebat. Jednoduché a účinné, to se mi líbí. Já u tohoto balzámu určitě zůstanu i v budoucnu. 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB23