Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: obnovovač silikonu Ceresit RE-NEW

Kdo už někdy odstraňoval starý silikon ze spár kolem vany nebo umyvadla, ví, že to není nic snadného. A proto jsme hledali jinou cestu, jak obnovit staré těsnění ve spárách v koupelně. Silikon v našem bytě byl totiž už několik desítek let starý, místy popraskaný, plesnivý, propadlý a nevypadal vůbec dobře. A protože jsme zatím nechtěli koupelnu v bytě rekonstruovat, vyzkoušeli jsme obnovovač silikonu Ceresit RE-NEW v šedé variantě.

Ceresit RE-NEW na obnovu starého silikonu

I když jsem byla zprvu k Ceresitu RE-NEW velmi skeptická, překvapila mě snadná aplikace. Tmel perfektně přilnul k původnímu těsnění, velmi dobře se nanášel a za chvíli bylo hotovo. Ceresit RE-NEW zanechal hladkou a rovnou stopu, kterou jsme vytvořili díky pomocnému aplikátoru ve víčku.

Nástavec ve víčku Ceresit RE-NEWNávod Ceresit RE-NEW

Ceresit RE-NEW se neuhlazuje

Ceresit RE-NEW se neuhlazuje jako klasický silikon, a tak jsme s ním trochu zápasili v místech, kde bylo potřeba aplikaci přerušit a znovu plynule navázat. Třeba kolem umyvadla, kde je zapuštěná baterie nelze spoj uhladit, což trochu kazí dojem z čisté a rovné spáry.

Spára Ceresit RE-NEWSpára Ceresit RE-NEW

U tohoto výrobku oceňuji velmi jednoduchou aplikaci, kterou zvládne skutečně každý. A pokud potřebujete obnovit zašlý silikon u vany nebo sprchového koutu, tak mohu Ceresit RE-NEW určitě doporučit.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB19