Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop vlhkosti Aero 360°

Bydlíme v domku z 30 let, ve kterém je poměrně vlhko. A tak se čas od času na dvou hlavních stěnách domu objeví plíseň. A protože plísně v domě mohou způsobit vážná zdravotní rizika, přemýšleli jsme, jak se zbavit jednou pro vždy vlhkosti, a tím pádem i zeleno-černé houby.

Pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop vlhkosti

Kamarádka mi doporučila pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°. Snadno se používá a funguje naprosto samostatně bez baterií a elektrické energie. Koupili jsme rovnou dva přístroje, umístili je v blízkosti problémových stěn v domě a podle návodu k použití jsme do přístrojů vložili absorpční tablety Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° s ovocnou vůní. Zanedlouho byl celý náš dům příjemně provoněný a nádobka se začala plnit vodou ze vzdušné vlhkosti. Byla jsem překvapená, kolik vody v domě máme a jak rychle absorpční tableta vzdušnou vlhkost pohlcuje.

Ceresit Stop vlhkosti Aero 360°Absorpční tableta Ceresit Stop vlhkosti Aero 360°

Jak se pohlcovač vlhkosti Ceresit osvědčil?

Protože jsme doposud s vlhkostí v domě nic nedělali, bude Ceresitu Stop vlhkosti Aero 360° a absorpčním tabletám chvíli trvat, než nás jí zbaví. Aspoň budeme moci vyzkoušet i další tablety bez vůně a s vůní levandule a vanilky.

Věřím, že pohlcovač vlhkosti odvede perfektní práci v prostorách, kde není tak velká vlhkost jako u nás. Na výsledek v našem domě si ještě pár týdnů počkám.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB22