Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle

Parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle se prezentuje jako vůně oslavující vše krásné, co nám život nabízí. Je určena sebevědomým ženám, které se nezaleknou společenského diktátu a jdou si svoji vlastní cestou. Přesně s takovou ženou se ztotožňuji, a proto jsem si tuto vůni vybrala. Zajímalo mě, zda parfém, kterému propůjčila svoji tvář slavná hollywoodská herečka s nejkrásnějším úsměvem všech dob, je opravdu tak jedinečný a fascinující jako samotná Julia Roberts.

Parfém La Vie Est Belle

Složení parfému Lancôme La Vie Est Belle

Parfémová voda Lancôme La Vie Est Belle je sladká ovocno-květinová vůně, ve které se spojují unikátní ovocné esence černého rybízu a sladké hrušky s exotickými květy pomerančovníku, vzácného kosatce a jemného jasmínu. Kromě těchto vytříbených vůni z ní vycítíte také delikátní čokoládové pralinky a na závěr vše decentně podtrhne charakteristické vanilkové aroma.

První seznámení s parfémem Lancôme La Vie Est Belle

S nedočkavostí vyndávám parfém z krabičky a zkouším první kapky na své zápěstí. Ihned po aplikaci cítím výraznou vůni laděnou do sladka, která se však teprve po několika minutách rozvine v celé své kráse. Celkově mi připadá lehce exotická s nádechem vanilky, která je mi moc příjemná. Nezdá se být vtíravá, ani extrémně těžká, má však svůj osobitý šmrnc a šíří kolem sebe eleganci a vkus. Po celodenním nošení Lancôme La Vie Est Belle cítím vůni ve stejné intenzitě také večer, a dokonce i manžel si všimne a kladně ohodnotí nový parfém, což se snad ještě nestalo.  

Parfém La Vie Est Belle

i Mohlo by vás zajímat

Vlastní hodnocení Lancôme La Vie Est Belle a osobní dojem

Podle mého názoru se tato vůně nejlépe hodí pro zralou sebejistou ženu, která ví, co od života chce, a umí si naplno užívat každé chvíle. Dokážu si představit, že mě bude doprovázet každý den do kanceláře, i že ji zvolím jako vůni pro speciální večerní společenské příležitosti. Nemohu posoudit, pro jaké roční období je vhodnější, osobně bych neměla problém si tuto vůni užívat celoročně. Parfém Lancôme La Vie Est Belle si totiž naplno získal mé sympatie a rozhodně bude mít své čestné místo v první řadě mých oblíbených parfémů.

  • Stylová ovocno-květinová vůně
  • Působí elegantním dojmem
  • Vhodná pro běžné nošení i speciální příležitosti
  • Ideální pro zralé ženy
  • Možno nosit v jakémkoliv ročním období
  • Dlouhodobý účinek vůně ve stejné intenzitě
  • Pro mladé slečny příliš těžká vůně
Koláž fotek

Hodnocení:

WEB8