Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: hydratační rtěnka L'Oreal Paris Color Riche

Všimla jsem si, že existují zpravidla dva druhy žen – ty, které si rty nemalují a ty, které hrdě nosí svou rtěnku na rtech a bez ní si připadají „nahé“. Já patřím spíše k prvnímu typu, protože preferuji výraznější líčení očí, ale jsou dny, kdy na rtěnku nedám dopustit. Přeci jen, až s rtěnkou vypadá líčení kompletní.

Rtěnka L'Oreal Paris Color Riche oslní už na pohled

Nyní jsem měla možnost testovat hydratační rtěnku od L'Oreal Paris Color Riche v odstínu 134. Tato rtěnka zaujme už obalem, který vypadá velmi luxusně. Líbí se mi na něm i to, že víčko vždy pěkně zaklapne do takového „výřezu“ na spodní části rtěnky, a tak se nikdy nemůže stát, že by se rtěnka třeba sama otevřela v kabelce. 

Majitelkám suchých rtů (jako mám i já) doporučuji před aplikací rtěnky nanést na rty balzám, který vyhladí povrch. Rtěnka je totiž velmi sytá a lehce se nanáší díky krémovému složení, ale zvýrazňuje šupinky na rtech. Barva je na rtech lesklá a ty jsou navíc hydratované opravdu po celou dobu nošení rtěnky. Nebyl problém s rozmazáváním, takže konturka není potřebná. 

Hydratuje rty a drží za všech okolností

Je až s podivem, že ačkoli se rtěnka obtiskuje na skleničky a není otěru odolná, vůbec během dne neztrácí na intenzitě. Jedla jsem s ní, pila jsem s ní, převlékala se… a stále vypadala na rtech stejně. A právě z toho důvodu jsem mile překvapená jejím účinkem a vřele rtěnku doporučuji. Na výběr je dostatek odstínů, takže si vybere majitelka jakéhokoli tónu pleti a barvy vlasů.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB12