Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 3 pracovní dny 3 pracovní dny

Vyzkoušeli jsme pro vás: sprchová pěna Nivea Lemon Moringa

Sprchové pěny od značky Nivea slibují hedvábnou, hydratovanou a úžasně voňavou pokožku. To mě velmi zaujalo, a proto jsem pěnu prostě musela vyzkoušet. Z nabídky několika zajímavých vůní jsem zvolila sprchovou pěnu Nivea Lemon Moringa. Jak se mi tento produkt s výtažkem z hedvábí líbil?

Nivea Lemon Moringa Sprchová pěna

Neuvěřitelná spokojenost se sprchovou pěnou Nivea Lemon Moringa

Nemám jak jinak začít tuto dnešní recenzi než slovy: NAPROSTO GENIÁLNÍ VÝROBEK! Sprchová pěna NIVEA s ovocnou vůní citronu vás v případě, že u sprchových gelů preferujete svěží vůni a krémovou texturu, dostane minimálně stejně jako mě. Stačí lehce zmáčknout dávkovač a máte hned plnou hrst lehké a voňavé pěny. Ta se po těle krásně roztírá a zanechává pokožku jemnou, perfektně hydratovanou a nádherně voňavou. Vzhledem k tomu, že pěna po vymáčknutí krásně nabobtná, vám 200 ml balení vydrží déle než sprchový gel v podobném objemu. Poté, co jednou vyzkoušíte sprchovou pěnu, věřím, že stejně jako já, už nebudete kupovat nic jiného. Kdybych mohla, tak dám hodnocení větší než 100 %!

 
Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB12