Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: suchý šampon BATISTE Divine Dark

Rychle se mastící vlasy bez objemu mě trápí každý druhý den v týdnu. Neustálé mytí není pro vlasy zdravé a je i časově náročné. Proto jsem začala používat suchý šampon. Zpočátku jsem používala klasický pudr a později jsem přešla na suchý šampon ve spreji, který se do vlasů snadněji aplikuje. Problém však byl v tom, že v tmavě hnědých vlasech i po vyčesání zůstávaly bílé zbytky šamponu, a tudíž jsem musela mít vlasy neustále svázané do culíku. Když se na trhu objevil suchý šampon od Batiste pro hnědé vlasy, neváhala jsem a vyzkoušela ho. 

Aplikace suchého šamponu BATISTE pro hnědé vlasy

Suchý šampon BATISTE Dark and Deep Brown je potřeba před aplikací pořádně protřepat. Pak jej stačí postupně nastříkat na relativně malé množství míst na hlavě ze vzdálenosti cca 25 cm a poté promnout a promasírovat rukama. Přípravek se tak lépe vstřebá. Takto jsem suchý šampon nanášela vždy ráno na rozčesané vlasy, upravila hřebenem a pak už nijak více přípravek nevyčesávala.

Suchý šampon BATISTE Divine Dark
BATISTE Divine Dark – suchý šampon pro tmavé vlasy

Výhody a nevýhody suchého šampon BATISTE Divine Dark

Díky hnědému pigmentu ve vlasech nezůstávají bílé stopy. Vlasy tak můžete nosit rozpuštěné. Nevýhodou jsou ale hnědé stopy po šamponu na prstech při jeho aplikaci a pak v případě, že se ve vlasech prohrabujete během dne. Pokud nosíte světlou čepici během zimních měsíců, tak vám na ni rovněž zůstanou hnědé stopy. Šampon smyjete jednoduše klasickým tekutým šamponem, jen se nelekněte do hněda zbarvené vody, právě kvůli hnědému pigmentu.

Výsledné hodnocení suchého šamponu BATISTE Dark and Deep Brown

Vlasy jsou díky aplikaci suchého šamponu BATISTE Divine Dark na omak čisté, plné objemu a po celé délce svěže voní. Za sebe mohu říci, že oproti ostatním suchým šamponům je BATISTE k dostání za přijatelnou cenu, a přitom je jeho účinek srovnatelný s dražšími suchými šampony. Objem 200 ml vám při pravidelné aplikaci dvakrát až třikrát týdně do dlouhých vlasů vydrží déle jak měsíc.

Koláž fotek

Hodnocení:

WEB9