Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: suchý šampon BATISTE Floral Essence

Suché šampony jsou ideální na ta líná rána, kdy si nestíháte umýt vlasy, ale s tím, co máte na hlavě, nemůžete tak úplně vyrazit mezi lidi. Přesně proto jsem si suchý šampon pořídila i já. Dnes se dá vybírat z různých druhů suchých šamponů – pro všechny typy vlasů, pro blondýnky i pro brunety.  Já mám zrzavé vlasy, zvolila jsem tedy suchý šampon bez tónování BATISTE Floral Essence 200 ml určený pro všechny druhy vlasů. Hlavním úkolem každého suchého šamponu je, aby po jeho použití vlasy vypadaly jako umyté. Takže je má zbavit přebytečné mastnoty, dodat jim objem a celkově je oživit. Důležitá je určitě i vůně, cena a pocit, který ve vlasech zanechává.  A jak ve všech těchto bodech suchý šampon BATISTE Floral Essence obstál?

Suchý šampon BATISTE Floral Essence

Suchý šampon BATISTE Floral Essence mě mile překvapil

Suchý šampon BATISTE Floral Essence mě hned zaujal hezkým, květinovým obalem a velmi příjemnou vůní. Použití je standardní. Šampon před použitím protřepu a ze vzdálenosti cca 30 cm rovnoměrně nastříkám do jednotlivých pramenů vlasů a pomocí prstů vmasíruji až ke kořínkům. Nechám chvíli působit. Poté dotvaruji požadovaný účes a je hotovo.

Musím říct, že jsem byla velmi překvapena výsledkem. Suchý šampon BATISTE Floral Essence vlasy dostatečně odmastil a nezanechal v nich žádné stopy prášku. Dodal jim objem, který vydržel až do druhého dne, kdy ráno opět stačilo pramínky promnout prsty a načechrat. Vlasy byly navíc krásně voňavé a hladké. Žádné drsné a slepené pramínky.  

S tímto suchým šamponem jsem byla velice spokojená a navíc jeho cena je v porovnání s ostatními podobnými výrobky velmi příjemná.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB27