Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

To nejlepší pro krásu: Bez chloupků natrvalo!

Metoda IPL je v posledním roce velmi skloňovným pojmem. Slevové portály se předhání s nejlevnějšími IPL procedurami a lákají všechny, kteří už mají dost odstraňování chloupků starými způsoby, které nebyly trvalé a často byly bolestivé. Tyto nabídky mají však jednu nevýhodu, komfort a cenu. I přes nízké ceny musíte přijít vícekrát a samozřejmě za každou další partii platit. Kosmetičce se musí přeci peníze vrátit. Proto přicházíme se skvělou nabídkou: pořiďte si IPL strojek domů! Za jednorázovou, cenově přijatelnou investici si můžete kolikrát chcete ošetřit jakékoliv partie a třeba se podělit s kamarádkou nebo partnerem! To je nabídka, která se neodmítá!

Značka BEURER přináší světelnou technologii State-of-the-art, která je používána dermatology pro profesionální depilaci, takže si můžete být jisti, že kupujete opravdovou kvalitu, která funguje. Vše funguje na bázi světla, bezpečného laserového paprsku. Tato metoda je již 15 let celosvětově a klinicky používána a je známé, že se jedná o bezpečný a účinný prostředek, se kterým dosáhnete dlouhodobého efektu epilace. Dlouhodobým používáním strojku je možné dosáhnout i snížení výskytu ochlupení až o 50 %. 

V prodeji naleznete dvě verze, levnější variantu, která ošetří menší místo a je určena pro nenáročné domácí použití, kdy máte dostatek času, a dražší variantu, která je profesionálnější a zvládne ošetřit větší oblast, čímž činí celou proceduru mnohem rychlejší a účinnější.

Pod značkou BEURER naleznete mnoho produktů určených pro krásu a zdraví těla, všechny je spojuje cenová dostupnost a kvalita. Pořiďte si produkty, které budou pečovat o vaši krásu, protože vy si to zasloužíte!

O firmě BEURER
Sídlo firmyNěmecko
Založena1924
Webové stránkywww.beurer.cz
WEB8