Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: Toni&Guy 3D Volumiser Spray

Kamarádka mi doporučila objemový sprej na vlasy Toni&Guy 3D Volumiser Spray. Jelikož se obě potýkáme s problémem jemných vlasů, stále hledáme ten pravý vlasový přípravek, který by dokázal vykouzlit bohatý objem bez přílišného zatížení nebo vysoušení vlasů. Koupelnu mám plnou různých vlasových přípravků, žádný z nich však nesplňuje mé představy stoprocentně, a tak jsem se rozhodla, že tuto novinku vyzkouším a zjistím, zda měla kamarádka pravdu.

Objemový sprej Toni&Guy 3D

Toni&Guy 3D volumiser spray - nejen objemový, ale i texturizační vlasový přípravek

Na objemovém spreji Toni&Guy 3D Volumiser Spray vychvalovala kamarádka hlavně to, že se jedná nejen o objemový, ale i o texturizační vlasový přípravek. Tento sprej s báječnou svěží vůni ji nadchl nejvíce tím, že nabízí hned několik možností pro vlasovou úpravu. Vlasům prý dodá jak nadýchaný objem bez zatížení,tak zajistí i přirozený lesk a texturu. Ona sama ho používá pro ležérní účesy i pro nedbalé plážové vlny. Přirovnala ho ke sprejům s mořskou solí, ale prý působí jemněji a nevysušuje vlasy.

Jak na tento sprej reagovaly moje vlasy?

Na mé jemné vlasy působil tento sprej opravdu tak, jak kamarádka popsala. Vytvořila jsem díky němu bohatý účes, který mi vydržel i po protančeném večírku. Nemusela jsem vlasy zatěžovat silným fixačním lakem, a proto působily přirozeně. Byly lesklé a nadýchané, a hlavně se mi po pár hodinách nevytvořily na hlavě rovné pramínky – účes celý večer vydržel! Toni&Guy 3D Volumiser Spray sice neposkytuje extrémní natužení nebo rozcuchaný vzhled, ale zato plnost a přirozenou texturu. Proto bych tento sprej doporučila pro každodenní účesy hlavně ženám s jemnými nepoddajnými vlasy.

Koláž fotek

Hodnocení:

WEB9