Obnovit stránku

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

TRESEMMÉ

TRESemmé – vlasová kosmetika

TRESemmé – vlasová kosmetika prověřená New Yorkem

TRESemmé nabízí vlasovou kosmetiku stejné kvality, jakou naleznete v kadeřnických salonech, ale za méně peněz. Posláním značky je dodávat ženám sebevědomí a pocit jedinečnosti, a to již od roku 1948, kdy ji Edna L. Emméová založila. Název TRESemmé je slovní hříčkou odkazující na zakladatelčino jméno, zároveň však připomíná francouzský výraz „très‑aimé“ (velmi milovaný). Kosmetika s jedinečným složením je inspirována kadeřnickou praxí, testována stylisty a prověřena New Yorkem. TRESemmé je již více jak 20 let oficiálním sponzorem Newyorského týdne módy.

TRESemmé šampon a kondicionér

TRESemmé šampony a kondicionéry na vlasy

Křehké, poškozené, suché, bez objemu či bez lesku? TRESemmé má řešení na všechny vlasové problémy. S chybějícím objemem se vypořádají produkty Collagen+Fullness, pro lesk a výživu sáhněte po řadě Botanique. Chcete mít vlasy lesklé a poslušné? S produkty Keratin Smooth je nejen snadno rozčešete, ale také zabráníte jejich poletování. Pro barvené vlasy a jejich lesk pak zvolte bezsulfátovou řadu Colour Shineplex.

Vyživující vlasové přípravky TRESemmé

TRESemmé šampon spolu s kondicionérem pomáhá napravit poškozené vlasové vlákno zevnitř. Pro namáhané vlasy je však dobré kondicionér jednou až dvakrát týdně nahradit maskou. Trápí vás třepící se konečky? Zkuste masku Keratin Smooth s marulovým olejem. Jsou vaše vlasy poškozené z častého stylingu? Vyzkoušejte masku TRESemmé Repair & Protect 7. Nemusíte se rozhodovat mezi jemností a objemem vlasů, můžete mít oboje.

TRESemmé vlasová výživa
TRESemmé vlasový styling

Zkuste vlasový styling s TRESemmé

Styling inspirovaný krásou přírody nabízí kolekce TRESemmé BOTANIQUE s botanickou směsí CACTUS WATER a COCONUT. Mezi produkty bez silikonů a barviv naleznete vše potřebné pro účes, který vydrží. Před horkým vzduchem z fénu své vlasy ochráníte sprejem a účes můžete zafixovat lakem na vlasy bez obsahu alkoholu, který je zanechá hydratované a lehké. Do dalšího umytí pak vaše vlasy oživí suchý šampon.

Upřesnit parametry
9 položek
WEB17