Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: vonné kuličky Lenor Unstoppables

Asi jako většina z nás jsem byla i já zvyklá používat kombinaci pracího prášku a aviváže. Vonné perličky mne jako další přípravek zaujaly, ale k nákupu perliček Lenor Unstoppables jsem se odhodlávala delší dobu – především kvůli ceně, která mi přišla hodně vysoká. Zvědavost ale nakonec převážila a rozhodla jsem se otestovat, zda se i přes hodnotu uvedenou na cenovce perličky Lenor Unstoppables vyplatí. Jak se vůně do prádla osvědčila a vyplatí se ji přidávat k prášku a aviváži?

perličky Lenor Unstoppables

Jak se perličky Lenor Unstoppables osvědčily?

Intenzitu vůně si můžete snadno volit množstvím použitých perliček. Moje obavy z dávkování se ukázaly jako liché, perličky se z praktické lahve dávkují velice snadno. Líbí se mi, že množstvím perliček lze navolit, jak bude prádlo vonět. Pokud stejně jako já preferujete jemnější vůni, perliček dáte méně. A naopak, pokud si libujete v silné omamné vůni prádla, perliček jednoduše přidáte do pračky větší množství.

Perličky jsem použila od praní oblečení přes povlečení do postele až po vlněné deky. Získaly si mě svou příjemnou a dlouhotrvající vůní. Všechny druhy prádla nádherně provoněly na opravdu dlouhou dobu – delší čas než u použití samotné aviváže. I přes vyšší cenu, která by mohla k nákupu odradit, se v naší domácnosti perličky Lenor Unstoppables osvědčily a jako doplněk k aviváži je mohu doporučit.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB17