Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Beko AquaFusion

V dnešní době nabývá pojem úspora stále více na významu. Téměř u všech spotřebičů v domácnosti se výrobci předhánějí v efektivitě jejich provozu a u praček tomu není jinak. Vždy, když je na trh uvedena nová modelová řada, dojde k ještě výraznějšímu snížení spotřeby vody i elektrické energie. Firma Beko se však rozhodla jít ještě dále a nespokojit se pouze s vylepšováním vylepšeného. Během pracího procesu se totiž dá totiž ušetřit kromě již zmiňovaných bodů také na pracím prášku, jímž běžné pračky doslova plýtvají.

Jak to funguje v běžných pračkách?

Po naplnění bubnu vodou dojde k dispenzi pracího prášku, který ve vodě klesá až na úplné dno bubnu, ze kterého ústí hadice na vypouštění odpadu. Prášek se tak dostává přímo do této hadice a při průběžném vypouštění znečištěné vody dochází k jeho odplavení. Dalším problémem je také zbytečné ohřívání vody, která již nebude pro praní využita.

Pračky Beko jsou jiné

K vysoké energetické účinnosti a minimální spotřebě vody firma Beko své pračky navíc vybavila revoluční technologií AquaFusion.

Ta spočívá v tom, že během napouštěcího procesu dojde k absolutnímu ucpání odpadní hadice a tím k využití veškerého pracího prostředku a také ušetření elektrické energie, která by jinak byla spotřebována na ohřev této již nevyužitelné vody.

Úsporu pocítíte i vy

Částka, kterou vám chytré pračky Beko ušetří, rozhodně není malá. Během 5 let provozu a praní několikrát týdně ušetříte až nezanedbatelných 2300 Kč!

Pračky Beko zkrátka posouvají ekologii praní o několik úrovní dále a nechávají tak konkurenci v tomto ohledu daleko za sebou. Technologií AquaFusion jsou totiž vybaveny všechny pračky společnosti Beko.

P-DC1-WEB18