Body Creams ZIAJA
Body Creams ZIAJA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 5
ZIAJA Mamma Mia Cream against Stretch Marks 270ml
Great price
189,-
Save 36,-
70 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for women, nourishing and softening, suitable for normal skin, contains also retinol, applicable for: stretch marks, 270 ml volume - 70 Kč/100 ml
ZIAJA Baltic Home Spa Fit Body Serum 400ml
229,-
57 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Serum A hydrating body serum with a concentrated firming formula that effectively firms the skin, improves elasticity, intensely hydrates, tones and leaves a pleasant scent....
ZIAJA Baby Cream for babies and children Turtle 50 ml
from
34,-
86 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Body Cream - moisturising, regenerating and nourishing, skin type: normal and dry, suitable from Birth
ZIAJA Vitamin C.B3 Niacinamide Body Balm 200ml
129,-
65 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Balm A lightweight body balm with a moisturising texture. Contains an essence of vitamins C and B3 (niacinamide). In addition, it has a high dose of energising and moisturising...
Ziaja Med Lipid Body Balm 400ml
189,-
47 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Balm A rich moisturizing body emulsion based on phospholipids that forms a multi-lamellar structure that mimics the structure of the skin. - 47 Kč/100 ml
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Telové krémy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Testápoló krémek