Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Buďte krásná s produkty od Elite Model!

Pokud hledáte kvalitní doplňky v péči o celé tělo, Elite Models je výbornou volbou. Široký sortiment vlasových potřeb vysoké kvality potěší každou ženu, ať nosí krátké či dlouhé vlasy. V nabídce naleznete skřipce, gumičky, sponky, pinetky, kosmetické tašky, štětce a houbičky na make-up atp. Všechny produkty jsou doporučeny předními světoznámými modelkami agentury Elite Models, používejte produkty nejkrásnějších žen světa!

Jeden příklad za všechny

Mezi oblíbené produkty patří model skřipce francouzské výroby, který v sobě kombinuje výjimečnou kvalitu s originálním a rafinovaných designem. Skřipec značky Elite Models je vyroben z opravdu silného plastu, který zajistí velmi dobrou odolnost proti zlomení. Další předností je pevná pružina a lehce ovladatelné otevírání v horní části. Bezpečně zaoblené zoubky perfektně zapadnou do účesu a budou ho držet v dokonalé formě po celý den. S tímto skřipcem vykouzlíte účes pro formální i neformální okamžiky! 

Neznáte Elite Models?

Elite Model Look je největší a nejrenomovanější modelingová soutěž na světě zaměřená na vyhledávání nových talentů v oblasti módy a krásy, kterým umožňuje kariéru v celosvětovém měřítku. Jde o firmu, která určuje trendy a uvědomuje si, jak důležitá je kvalita v oblasti krásy.

P-DC1-WEB24