Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

CANDY CDI 2LS36T

+ tablety do myčky zdarma po registraci
A++
-5%
Doprava
zdarma
7 690 Kč
7 290 Kč
6 025 Kč bez DPH

CANDY CDI 2LS36T

Pořiďte si do své domácnosti moderní vestavnou myčku CANDY CDI 2LS36T, která je velice úsporná a navíc oplývá mnoha užitečnými funkcemi. Myčka pojme až 13 sad nádobí, které se díky praktickým programům umyje za velmi krátký čas. Díky tomuto spotřebiči nemusíte být nervózní z nepřiměřených finančních nákladů, protože spadá do energetické třídy A++. Hlasitost myčky dosahuje hlučnosti 47 dB. Velice oceníte také SmartTouch bezdotykové ovládání. Jestliže upřednostňujete jednotný styl vaší kuchyně a viditelné ovládací panely by k němu neseděly, pak si nemůžete zvolit lépe než tuto integrovanou myčku, která má ovládací panel umístěn na horní hraně dvířek. Bílá barva myčky CANDY CDI 2LS36T výjimečně zapadne do vaší kuchyně. O vaši bezpečnost během provozu se postará Antioverflow systém.


Klíčové vlastnosti myčky CANDY CDI 2LS36T

 • Myčka CANDY CDI 2LS36T v moderním bílém provedení
 • Disponuje šířkou 60 cm 
 • Skrytý ovládací panel na horní hraně dvířek
 • 2 prostorné koše pro pohodlné uložení vašeho nádobí
 • SmartTouch bezdotykové ovládání
 • Ultra rychlý program 29 minut
 • Horní koš je plně polohovatelný a má k dispozici sklopitelné držáky na šálky
 • Spodní koš slouží k uložení talířů a příborů
 • Myčka je vybavena LED ukazatelem fáze mytí
 • O vaši bezpečnost během provozu se postará Antioverflow systém
 • CANDY CDI 2LS36T vám nabídne zkrácení programů až o 25 %
 • 5 programů pro dokonale čisté nádobí
 • Spadá do energetické třídy A++
 • Funkce Odložený start
 • Samočistící tříúrovňový filtr

Myčka CANDY CDI 2LS36T skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru

Vestavná myčka CANDY CDI 2LS36T si vás získá svým propracovaným designem, který si můžete vybrat podle dekoru vaší kuchyňské linky. Myčka disponuje šířkou 60 cm a je plně zabudovatelná do kuchyňské linky. Myčka tak skvěle zapadne do vaší domácnosti a jemně doplní celkový dojem vaší kuchyně. Příjemným benefitem myčky CANDY CDI 2LS36T je skrytý ovládací panel, které se nachází na horní hraně dvířek. Uvidíte jej pouze tehdy, pokud otevřete dvířka. 

Možnost bezdotykového ovládání pomocí SmartTouch technologie

Vestavná myčka CANDY CDI 2LS36T vás potěší možností bezdotykového ovládání pomocí SmartTouch technologie. Myčku můžete propojit pomocí technologie NFC s vaším chytrým telefonem, kterým pak dokážete myčku ovládat. SmartTouch technologie slouží k ovládání dalších chytrých domácích spotřebičů společnosti CANDY. Jediným dotekem tak můžete spustit cyklus či nastavit jinou užitečnou funkci. Kromě ovládání spotřebiče je také možné využít kontrolní cyklus, pomocí kterého můžete sledovat vedení statistik o spotřebiči, jako je např. čerpání energie nebo spotřeba vody. V aplikaci najdete také spousty rad, tipů a dokonce také uživatelský návod s průvodcem chybovými hláškami. 

Přehledné vnitřní uspořádání 

Součástí myčky CANDY CDI 2LS36T jsou 2 prostorné koše, do kterých můžete uložit veškeré vaše nádobí. Horní koš je plně polohovatelný, má k dispozici sklopitelné držáky na šálky. Díky tomu tak ušetříte spousty místa pro jiné nádobí. Spodní koš slouží k uložení talířů, protože disponuje bezpečnostní zarážkou a fixními držáky. Příbory můžete ukládat do speciálního košíku, který je umístěný ve spodním koši. Myčka je také vybavena LED ukazatelem, který vám zobrazí aktuální fázi mytí. V případě potřeby vás také upozorní na nedostatek soli uvnitř myčky CANDY CDI 2LS36T. O vaši bezpečnost během provozu se postará Antioverflow systém, který slouží jako ochrana proti přetečení.Ultra rychlý program 29 minut

Myčka CANDY CDI 2LS36T vám nabízí 5 programů a ultra rychlý program, který zvládne umýt a vysušit nádobí za pouhých 29 minut při teplotě 50 stupňů C. Tento šikovný program se vám bude hodit v případě, že potřebujete některé nádobí ihned umýt a nemůžete čekat delší čas. 

CANDY CDI 2LS36T vám nabídne zkrácení programů až o 25 %

Při mytí nádobí můžete využít také praktickou funkci Express, která vám ušetří spousty času díky zkrácení programů, a to až o 25 % podle zvoleného cyklu. Tato funkce vám přijde vhod v situaci, kdy pospícháte a nemáte čas čekat na dokončení cyklu. Prostě si jej můžete pohodlně zkrátit. 

5 programů pro dokonale čisté nádobí

Myčka CANDY CDI 2LS36T vám nabídne 5 praktických programů, které vám pomohou s umytím vaše špinavého nádobí. Programy můžete vybírat podle míry znečištění nádobí. V nabídce najdete kromě Univerzálního programu, program Opláchnutí nebo ECO. V případě, že potřebujete nádobí umýt v co nejkratším čase, doporučujeme vám využít Ultra rychlý program, který zabere pouhých 29 minut. Teploty vody během mytí se pohybují od 45 do 75 °C."

Úsporná myčka CANDY CDI 2LS36T

Myčka CANDY CDI 2LS36T spadá do energetické třídy A++, takže šetří nejen váš čas, energii, ale také vaši peněženku. Myčka spotřebuje 10 litrů vody při mytí nádobí ve standardním mycím programu (60°C), ročně spotřeba vody činí cca 2720 litrů. 


Myčka CANDY CDI 2LS36T s funkcí Odložený start

To není zdaleka vše! Myčka CANDY CDI 2LS36T vám nabídne mnoho užitečných funkcí, které vám pomohou s pohodlným mytím vašeho nádobí. Jednou z nich je praktická funkce Odložený start, pomocí které si můžete nastavit začátek a konec cyklu. přesně podle vašich potřeb. Start můžete posunout o 3, 6 nebo 9 hodin. 

Samočistící tříúrovňový filtr

Myčka CANDY CDI 2LS36T je vybavena samočistícím tříúrovňovým filtrem, který poskytne stále čistou vodu ve všech mycím fázích. Filtr se sám čistí, takže zabraňuje pronikání špinavé vody zpět do mycí komory.

5,0
Hodnotili 4 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Rozměry

Výška 82 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 55 cm

Energetický štítek

Třída účinnosti sušení A
Hlučnost 53 dB
Odhadovaná roční spotřeba vody (AW C) 2 720 l

Funkce

Funkce Příborový koš, Odložený start, Ochrana proti přetečení
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ne

Typ

Typ Plně integrovaná

Barva

Barva Žádná

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,5 m
Délka odpadní hadice 1,5 m (1,5 m)
Kód:  CANMY54
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  32900746
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB27