Obnovit stránku

CANDY CHAE 1462F

A+
4 990 Kč
4 124 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

CANDY CHAE 1462F

Malý pultový mrazák CANDY CHAE 1462F s horním plněním patří do kategorie samostatně stojících mrazáků, takže ho snadno umístíte na jakékoliv místo ve vaší domácnosti. Tento pultový mrazák poskytuje velký úložný prostor 142 l, proto do něj můžete naskladnit i objemnější potraviny. Celková hlučnost mrazničky se nepřehoupne přes 40 dB, takže její chod pro vás bude téměř neslyšitelný. Mrazák CANDY CHAE 1462F je vybaven jedním drátěným košem, který vám umožní lepší přehled o uložených menších surovinách. Pokud často potřebujete potraviny zmrazit ihned po nákupu, jistě oceníte také praktickou funkci rychlého zmrazení.


Klíčové vlastnosti pultového mrazáku CANDY CHAE 1462F

  • Samostatně stojící pultový mrazák Candy s objemem 142 l
  • Integrované madlo pro snadné otvírání
  • Hlučnost mrazáku CANDY CHAE 1462F nepřesahuje 40 dB
  • Doba skladování při výpadku proudu až 35 h
  • Drátěný koš poskytuje dokonalý přehled o drobných uložených surovinách
  • CANDY CHAE 1462F s praktickou funkcí rychlého zmrazení potravin

Malý mrazák CANDY CHAE 1462F s manuálním odmrazováním

Pultový mrazák CANDY CHAE 1462F je zapotřebí odmrazovat ručně. Nemusíte se však ničeho obávat, vše zvládnete snadno a rychle. Jednoduše stačí mrazničku před odmrazováním odpojit od napájení a vyjmout potraviny i úložný koš. Námraza uvnitř roztaje a vodu následně stačí utřít suchou látkou. V případě potřeby můžete použít také škrabku na led, pomocí které urychlíte celý proces odmrazování. 

Přehledné uspořádání potravin pomocí drátěného koše

Mrazák CANDY CHAE 1462F má k dispozici drátěný koš, který slouží k přehlednému uspořádání vašich potravin. Využít jej můžete především pro drobné potraviny jako jsou nanuky či zmrzlinu. Díky drátěnému koši tak perfektně oddělíte menší potraviny od těch ostatních. 


Na hvězdičkách záleží

Hvězdičky mrazáku CANDY CHAE 1462F slouží k označení minimální zaručené teploty a účelu, pro který je označený mrazící prostor konstruován. Mrazák umožňuje dlouhodobě skladovat potraviny při teplotě nižší než -18 °C.

Elektronické ovládání mrazáku CANDY CHAE 1462F

Pultový mrazák CANDY CHAE 1462F se velmi jednoduše ovládá pomocí digitálního displeje. Ten najdete ve spodní části mrazáku. Snadno si tak nastavíte vámi požadovanou teplotu po jednotlivých stupních. Nastavit si můžete také funkci Rychlého zmrazení. V případě, že dojde k výpadku proudu, displej vás ihned upozorní. Přístroj má 35hodinovou akumulační dobu, po kterou udrží vaše potraviny zmrazené.

Rychlé mrazení Fast Freeze

Mrazák CANDY CHAE 1462F disponuje vysokým mrazicím výkonem, který vám umožní za 24 hodin zmrazit až 11 kg surovin. Mrazák dokáže pomocí šokové mrazicí funkce rychle zmrazit čerstvé potraviny, a to bez ztráty jejich nutriční hodnoty. 

Mrazák CANDY CHAE 1462F s bezpečnostním zámkem

Součástí pultového mrazáku CANDY CHAE 1462F je také bezpečnostní zámek s klíči, který zamezí jakémukoliv otevření mrazáku bez vašeho dozoru. 

Parametry a specifikace

Objem

Rozměry

Výška 84,5 cm
Šířka 72 cm
Hloubka 55 cm
Hmotnost 30 kg

Energetické parametry

Roční spotřeba energie 192 kWh/annum
Klimatická třída N, SN, ST, T
Hlučnost 40 dB
Typ modelu Samostatně stojící model

Typ

Typ Pultový
Typ modelu Samostatně stojící model

Funkce

Funkce Displej, Zámek

Hlučnost

Hlučnost 40 dB

Maximální teplota okolí

Maximální teplota okolí 43 °C
Kód:  CANMR028
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  37001393
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB28