Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Cesta domů, z. ú.

Veřejně prospěšné aktivity Cesty domů podporuje Alza.cz dlouhodobě. A to nejen finančními a věcnými dary, ale také prodejem výrobků přes e-shop Alza.cz.

Také díky této pomoci se mohla Cesta domů za rok 2014 postarat
 o 190 pacientů, tedy o 56 pacientů více než v roce předchozím. "Jsme rádi, že se nám daří předávat naše zkušenosti ostatním a mohou tak snáze vznikat další mobilní hospice po celé republice. Za další úspěch lze považovat rozšíření provozní doby poradny, jejíž služby mohou využít lidé z celé ČR od úterý do pátku v době od 9 do 17 hodin osobně, telefonicky nebo formou internetové poradny na www.umirani.cz. Pracovníci poradny uskutečnili v minulém roce celkem 2702 intervencí, asistenti odlehčovacích služeb pomáhali 58 klientům. Služeb půjčovny pomůcek využilo celkem 332 klientů, kteří si zapůjčili celkem 753 pomůcek," Andrea Matoušková, Cesta domů. 

V roce 2015 podpořila Alza prostřednictvím Cesty domů rozvoj dětské paliativní péče a dlouhodobé psychosociální podpory nevyléčitelně nemocných dětí a jejich rodin finančním darem ve výši 200.000 Kč.

"Velmi si cením toho, že jste se opět rozhodli podpořit naši práci. Patříte mezi naše nejvýznamnější dárce a Vaše přízeň je pro nás zavazující," Marek Uhlíř, ředitel Cesty domů.

Jako poděkování za dlouhodobou podporu byla Alza.cz nominována Cestou domů na Cenu Ď 2015.


Staňte se členem Klubu přátel Cesty domů nebo podpořte hospicovou péči nákupem výrobků Cesty domů v našem e-shopu


 

Cesta domů, z. ú.

www.cestadomu.cz 

P-DC1-WEB23