Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Chcete rychlejší Wi-Fi? TP-Link má řešení

Klasická Wi-Fi na frekvenci 2,4 GHz se využívá již od roku 1999 a dlouhé roky byla pohodlným řešením pro připojení většinou jednoho domácí notebooku. S nástupem moderních hraček v podobě chytrých telefonů, tabletů či herních konzolí to samozřejmě nemůže již stačit.

Každá domácnost si tak zaslouží přechod na stabilní a mnohem rychlejší bezdrátové připojení. Právě proto byl stvořen standard 802.11ac, který spolehlivě pracuje na frekvenci 5 GHz.

Co je standard 802.11ac?

TP-Link

Standard AC je dnes nejrychlejší Wi-Fi sítí na světě a nic vám nebrání si tuto rychlost osahat i u vás doma. Cena značkového routeru TP-Link je totiž podstatně nižší než zařízení, která k němu hodláte připojit. Moderní router má také dlouhou životnost a po snadném prvotním nastavení vám bude další roky věrně sloužit.

Za odměnu se dočkáte konečně stabilního připojení, jež bez problémů dovolí streamování HD videa, hraní on-line her i současné připojení mnoha dalších zařízení. Většina nových telefonů i tabletů již se standardem 802.11ac počítá, takže jejich potenciál využijete v plné šíři.

TP-Link

Co nabízí TP-Link?

Celu řadu vysoce výkonných produktů se standardem AC, které pozvednou vaši domácnost na zcela novou úroveň bezdrátového připojení.

Cenově dostupný model Archer C2 se naprosto bravurně postará hned o několik zařízení současně. Pro návštěvu lze například vytvořit zcela samostatnou síť s vlastním heslem pro přístup.

TP-LINK

Ve vyšší kategorii se nachází Archer C5, který má k dispozici celkem 6 antén pro extrémně spolehlivé pokrytí. Přináší i citelné navýšení přenosových rychlostí a dva multifunkční USB porty pro trvale dostupnou tiskárnu nebo externí disk.

Ti nejnáročnější uživatelé pak sáhnou po TP-LINK Archer C8, který navíc disponuje technologií Beamforming. Tato vymoženost dokonale tvaruje bezdrátový paprsek podle polohy připojených zařízení a zesiluje jejich směrem signál.

TP-LINK

Kvalitní příslušenství v rámci značky TP-Link?

K plnému využití potenciálu vašeho nového routeru však potřebujete i další příslušenství. Moderní chytré telefony a tablety jsou již připravené, ale co počítač? Ten snadno vybavíte adaptérem do USB, který právě naučí váš počítač komunikovat ve standardu 802.11ac a máte vystaráno.

Zejména ve velkých domech pak je nutné použít ještě kompatibilní zesilovač signálu, který pošle signál i do dříve nepokrytých míst. Síť s logem TP-Link vás pak bude doprovázet na každém kroku.

LOGO
O firmě TP-Link
Sídlo firmyShenzen, Čína
Založena1996
Webové stránkycz.tp-link.com
WEB2