Giny
Gin je alkoholický nápoj, který se svého času namíchaný s tonikem používal jako lék na malárii. Jeho typickou chuť tvoří jalovec a směs dalších bylin. Na trhu jsou už ale i ochucené giny, vyberete si tak přesně podle své chuti či oblíbeného míchaného drinku. Přečtěte si o nich více.
Pokračovat
Vše z 73
Žufánek Bohemian Gin 0,7 l 45 % vol.
895,-
1 279 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin -, země původu Česká republika, kraj Čechy, objem 0,7 l, obsah alkoholu 45 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 279 Kč/1 l
Roku Gin 0,7l 43%
919,-
1 313 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - příchuť citron, jalovec a pomeranč, země původu Japonsko, objem 0,7 l, obsah alkoholu 43 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet -...
Malfy Gin Rosa 0,7l 41%
779,-
1 113 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - růžový, příchuť grapefruit, země původu Itálie, objem 0,7 l, obsah alkoholu 41 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 113 Kč/1 l
Žufánek OMG Gin 0,5l 45%
599,-
1 198 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gin - příchuť bylinky, země původu Česká republika, objem 0,5 l, obsah alkoholu 45 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 198 Kč/1 l
Beefeater Gin 1l 40 %
649,-
649 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - příchuť citron a jalovec, země původu Velká Británie, objem 1 l, obsah alkoholu 40 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 649 Kč/1 l
Beefeater Pink 0,7l 37,5 %
489,-
699 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gin - země původu Velká Británie, objem 0,7 l, obsah alkoholu 37,5 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 699 Kč/1 l
Bombay Sapphire Traditional 0,7l 40%
609,-
870 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - modrý, příchuť citron, jalovec a lékořice, země původu Velká Británie, objem 0,7 l, obsah alkoholu 40 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let....
Hendrick'S Gin 1l 41,4%
1 199,-
1 199 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - příchuť okurka a růže, země původu Skotsko, objem 1 l, obsah alkoholu 41,4 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 199 Kč/1 l
Tosh Gin 0,7l 45%
779,-
1 113 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin -, země původu Česká republika, objem 0,7 l, obsah alkoholu 45 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 113 Kč/1 l
Larios 12 Premium Gin 0,7l 40% + 1x sklo GB
509,-
727 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gin - modrý, příchuť citron, grapefruit, jalovec, limetka, mandarinka a pomeranč, země původu Španělsko, objem 0,7 l, obsah alkoholu 40 % vol. Zboží určené pro osoby...
Malfy Gin Limone 0,7l 41%
779,-
1 113 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - příchuť citron, země původu Itálie, objem 0,7 l, obsah alkoholu 41 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 113 Kč/1 l
June Gin Peach 0,7 l 37,5 % vol.
845,-
1 207 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - příchuť broskev, země původu Francie, objem 0,7 l, obsah alkoholu 37,5 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 207 Kč/1 l
Hendrick'S Gin 0,7l 41,4%
829,-
1 184 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - příchuť bezový květ, citron, okurka a růže, země původu Skotsko, objem 0,7 l, obsah alkoholu 41,4 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet...
June Gin Poire 0,7 l 37,5 % vol.
845,-
1 207 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - příchuť hruška, země původu Francie, objem 0,7 l, obsah alkoholu 37,5 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 207 Kč/1 l
Žufánek Bohemain gin gift box 0,7 l 45 %
1 399,-
1 999 Kč/l
Skladem 3 ks u dodavatele
Gin -, země původu Česká republika, kraj Čechy, objem 0,7 l, obsah alkoholu 45 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 999 Kč/1 l
Le Tribute Gin 0,7l 43%
1 315,-
1 879 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - příchuť citron, grapefruit, jalovec, limetka, mandarinka a pomeranč, země původu Španělsko, objem 0,7 l, obsah alkoholu 43 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18...
Tosh Gin Modrý 0,5l 45%
779,-
1 558 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - modrý, , země původu Česká republika, objem 0,5 l, obsah alkoholu 45 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 558 Kč/1 l
Opihr Oriental Spiced Gin 0,7l 42,5%
795,-
1 136 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - příchuť citron, grep, jalovec, pomeranč, zázvor, koriandr, kmín, indický pepř a kardamon, země původu Velká Británie, objem 0,7 l, obsah alkoholu 42,5 % vol. Zboží...
Beefeater Blood Orange 0,7l 37,5 %
489,-
699 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gin - příchuť pomeranč, země původu Velká Británie, objem 0,7 l, obsah alkoholu 37,5 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 699 Kč/1 l
Tosh Gin Od Lesa 0,7l 45%
799,-
1 141 Kč/l
Skladem 2 ks u dodavatele
Gin - příchuť bylinky, jalovec a koriandr, země původu Česká republika, objem 0,7 l, obsah alkoholu 45 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet -...
Malfy Gin Originale 0,7l 41%
779,-
1 113 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Gin - příchuť citron, jalovec, lékořice, koriandr a citrusy, země původu Itálie, objem 0,7 l, obsah alkoholu 41 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let....
Beefeater Gin 0,7l 40 %
479,-
684 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Gin - příchuť citron a jalovec, země původu Velká Británie, objem 0,7 l, obsah alkoholu 40 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 684 Kč/1 l
V kategorii Giny máme právě teď na Alza.cz celkem 73 produktů.
Pokračovat