Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Blíží se první chytré hodinky OnePlus? (SPEKULACE)

Aktualizováno • Autor: Michaela Muzíkářová

Čínský výrobce mobilních telefonů OnePlus na trh možná už brzy vypustí své první chytré hodinky. Spekulace o takovém kroku se alespoň šíří napříč internetem, a je tak nejvyšší čas podívat se, co vše o hodinkách OnePlus zatím víme.

oneplus; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;

Chytré hodinky OnePlus jako nápad z roku 2015

Už před čtyřmi lety si značka OnePlus pohrávala s nápadem vlastních chytrých hodinek. V té době však projekt nedotáhla do konce. Rozhodla se totiž zaměřit jen na chytré telefony a dobré jméno si vybudovat zejména na nich. Na internetu se ale objevily skeče chytrých hodinek z roku 2015, které sdílel spoluzakladatel OnePlus Carl Pei. Tyto kresby by mohly napovědět, jaký vzhled firma pro nové chytré hodinky vlastně zvolí. Pokud by se ve OnePlus drželi původních návrhů, hodinky by měly elegantní kruhový tvar a byly by vybaveny speciálním systémem pro snadnou výměnu pásku. Není však vůbec jisté, že budou vypadat právě takhle a že to budou zrovna chytré hodinky. OnePlus totiž může uvést klidně i fitness náramek.

oneplus; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Nákres chytrých hodinek OnePlus, který zažehl veškeré spekulace.

Kdy se hodinek OnePlus dočkáme?

Výrobce OnePlus zatím nepotvrdil žádné oficiální datum, ale zahraniční zdroje mluví o dubnu nebo květnu letošního roku. Nové chytré hodinky by se tak dočkaly uvedení právě v době, kdy se má na trhu objevit i nová vlajková loď značky – telefon OnePlus 8. Těžko říct, jaké technické vlastnosti budou hodinky mít, mohly by ale běžet na Wear OS od Googlu. Byla by to od výrobce logická volba. Je ovšem možné, že OnePlus přijde rovnou s vlastním operačním systémem.

Co říkají oficiální stránky OnePlus?

Na oficiálním webu výrobce momentálně žádné informace o hodinkách nenajdeme. Snad nám Twitterový účet Carla Pei nebo jiného zaměstnance z OnePlus brzy prozradí více. Zatím nám nezbývá než sledovat informace a těšit se na to, co přijde.

• Zdroje: trustedreviews.com, veditto.com, phonearena.com, t3.com, gearbest.com

i Mohlo by vás zajímat

Pevně věříme, že OnePlus nám své dlouho chystané chytré hodinky představí už letos. Trh je však nemilosrdný a konkurence silná, takže čínský výrobce bude mít co dělat, aby si mezi osvědčenými značkami vůbec vydobyl své místo. Letos chystají nové modely chytrých hodinek i esa jako Apple, Sony nebo Amazfit. Značky se střetnou v tvrdém souboji, ze kterého nejvíce vytěží zákazníci: rozhodně bude z čeho vybírat. Pokud se vám ale nechce čekat a spekulovat nad nejasnou budoucností, rozhodně se podívejte na naši aktuální nabídku chytrých hodinek, kterou zobrazíte kliknutím na zelené tlačítko níže.

P-DC1-WEB24