Whole Beans KÁVOHOLIK
Whole Beans KÁVOHOLIK – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 19
KÁVOHOLIK, espresso coffee Janosik, A/R, 90/10, 1 kg, beans
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Slovakia, roast: medium - 799 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, coffee Štefánik - Brazil YB, 100% Arabica, 1 kg, beans
829,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, roasted in: Slovakia, roast: medium - 829 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK espresso blend 70/30, 1kg
759,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Slovakia, roast: medium - 759 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, coffee Štefánik - Colombia, 100% Arabica, 1 kg, beans
929,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Colombia, roasted in: Slovakia, roast: medium - 929 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, coffee Štefánik - Brazil YB, 100% Arabica, 250g, beans
259,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, roasted in: Slovakia, roast: medium - 1,036 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, espresso coffee Stúr, A/R, 80/20, 1kg, beans
859,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Slovakia, roast: medium - 859 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, coffee Stefanik - Mexico, 100% Arabica, 250g, beans
219,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Mexico, roasted in: Slovakia, roast: medium - 876 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, coffee Bátorička - 100% Robusta, 1 kg, beans
819,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % robusta, origin: India, roasted in: Slovakia, roast: medium - 819 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, espresso coffee Janosik, A/R, 90/10, 250g, beans
249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Slovakia, roast: medium - 996 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, coffee Stefanik - Peru, 100% arabica, 250g, beans
249,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Peru, roasted in: Slovakia, roast: medium - 996 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, coffee Stefanik - Ethiopia, 100% Arabica, 250g, beans
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Ethiopia, roasted in: Slovakia, roast: medium - 1,196 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, coffee Štefánik - Nicaragua, 100% arabica, 250g, beans
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Nicaragua, roasted in: Slovakia, roast: medium - 956 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, espresso coffee Bátorička - 100% robusta, 250g, beans
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % robusta, origin: India, roasted in: Slovakia, roast: medium - 916 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, coffee Stefanik - Guatemala, 100% Arabica, 250g, beans
229,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Guatemala, roasted in: Slovakia, roast: medium - 916 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, coffee Štefánik - Colombia, 100% arabica, 250g, beans
289,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Colombia, roasted in: Slovakia, roast: medium - 1,156 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, espresso coffee Stúr, A/R, 80/20, 250g, beans
249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Slovakia, roast: medium - 996 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK espresso blend 70/30, 250g
229,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Slovakia, roast: medium - 916 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, coffee Stefanik - Uganda, 100% arabica, 250g, beans
229,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Uganda, roasted in: Slovakia, roast: medium - 916 Kč/1 kg
KÁVOHOLIK, espresso coffee Beňovský, A/R, 90/10, 250g, beans
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Slovakia, roast: medium - 996 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zrnková káva