Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vysavače Concept: 30 dní na vyzkoušení

Aktualizováno

Rádi byste uklízeli efektivněji, rychleji a šetrněji k životnímu prostředí, ale neradi kupujete nové věci bez vyzkoušení? V období od 1. září do 31. prosince 2019 si můžete v pohodlí domova otestovat vybrané vysavače Concept, a to zcela zdarma. Více o podmínkách akce a zařazených modelech v článku.

Vyzkoušejte vysavače Concept na 30 dní: podmínky akce

Je to snadné. Pokud v období od 1. září do 31. prosince 2019 zakoupíte jeden z níže uvedených vysavačů Concept, budete mít možnost bezplatně si vyzkoušet přednosti těchto výrobků v praxi.

  • Kupte si jeden z níže uvedených vysavačů Concept od 1. 9. do 31. 12. 2019.
  • Do 14 dnů od nákupu se zaregistrujte na stránkách 30-dni-vyzkouseni.my-concept.cz.
  • Po úspěšné registraci lze do 30 dnů od nákupu produkt vrátit na adresu centrály společnosti Concept.
  • Do 14 dnů od přijetí produktu na centrálu vám budou vyplaceny peníze zpět na bankovní účet.

i

Pro uznání vrácení výrobku musí být produkt kompletní, včetně příslušenství, krabice a přiložených dokumentů. K výrobku musí být přiložen také doklad o nákupu. Úplná pravidla akce „30 dní na vyzkoušení“ jsou dostupná na webu my-concept.cz.

Vysavače Concept v akci

Concept CP3000 3v1 PERFECT CLEAN

Concept CP3000 3 v 1 PERFECT CLEAN

Parní mop 3 v 1

Concept CP3000 3 v 1 PERFECT CLEAN kombinuje vysavač a parní mop. Dokáže vysát a současně ve stejném tahu i vytřít tvrdé podlahy vašeho bytu či domu. Jaké jsou výhody takového řešení? Ušetříte čas, a úklid navíc proběhne bez zbytečného víření prachu. Samozřejmě, že Concept CP3000 lze rovněž používat pro samostatné vysávání či vytírání.

Concept VR3000 REAL FORCE

Concept VR3000 REAL FORCE

Robotický vysavač s funkcí vysávání i vytírání

Concept VR3000 je robotický vysavač se skvělým poměrem ceny a výkonu. Vyniká gyroskopickou navigací, a navíc nejen vysává, ale rovněž vytírá. Poradí si s linem, betonem, parketami i koberci, a to s délkou vlasu až 1 cm. Vysavač Concept můžete ovládat prostřednictvím aplikace We Back, kterou si lze zdarma stáhnout jak pro Android, tak i iOS. Postačí zvolit v aplikaci potřebný program a vysavač zahájí svou činnost, ať už jste kdekoliv.

Concept VP4200 3v1 PERFECT CLEAN

Concept VP4200 3 v 1 PERFECT CLEAN

Tyčový vysavač 3 v 1

Concept VP4200 3 v 1 PERFECT CLEAN představuje revolučního pomocníka na úklid, který jej maximálně zjednoduší a urychlí, a to díky své funkci 3 v 1. Pomocí bezkabelového tyčového vysavače, ručního vysavače a mopu velmi pohodlně vysajete koberce v celé své domácnosti a v jednom tahu vysajete i vytřete veškeré tvrdé podlahy. Ušetříte nejen čas a během úklidu nebudete zbytečně vířit prach. Za pomoci odnímatelné jednotky na ruční vysávání už nebudete nikdy potřebovat smeták a lopatku.

Concept VP6000 PERFECT CLEAN

Concept VP6000 PERFECT CLEAN

Tyčový aku vysavač

Concept VP6000 PERFECT CLEAN zpříjemní život každé hospodyňce. Kombinuje v sobě totiž bezkabelový tyčový vysavač s výdrží 30 minut, jenž lze rychle a snadno proměnit na ruční vysavač. S ladností tak vysajete celou domácnost a zároveň odstraníte špínu z obtížně přístupných míst. V balení najdete také motorizovaný kartáč, který si poradí i se zaschlými skvrnami.

Vysavače Concept nabízí skvělý poměr ceny a výkonu, ať už si vyberete kterýkoliv model. Pokud si svého domácího pomocníka pořídíte v období od 1. září do 31. prosince 2019, budete ho moci 30 dní zkoušet. A pokud vás náhodou nepřesvědčí, můžete jej bezplatně vrátit.

WEB4