Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Concept SO2040

1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH

Concept SO2040

Zbylo vám po úrodě nějaké přebytečné ovoce a nevíte co sním? Pořiďte si sušičku ovoce Concept SO2040, ve které můžete mimo ovoce sušit také zeleninu, houby, těstoviny či květiny. Fantazii se meze nekladou. Potraviny si zachovají veškeré vitamíny a živiny, které jsou důležité pro naše tělo. Sušička vám poskytne 9 transparentních plátů, které zajistí dostatečný prostor pro usušení potravin. Hranatý tvar sušičky je ideální na skladování. Praktické digitální ovládání vám usnadní nastavování teploty v rozmezí od 35 do 70 °C. Využít můžete také časovač, který si nastavíte podle své potřeby až na 48 hodin. Velká sušící plocha

Elegantní a kompaktní tvar

Časovač


Klíčové vlastnosti sušičky ovoce Concept SO2040

  • Dostatečný prostor pro usušení potravin
  • Sušička s příkonem 500 W disponuje 9 transparentními platy
  • Rychle usušené potraviny plné vitamínů a živin
  • Praktický hranatý tvar pro lepší skladovatelnost
  • Opatřena praktickým digitálním ovládáním
  • Možnost nastavení teploty v rozmezí od 35 do 70 °C
  • Časovač až na 48 hodin
  • Po uplynutí nastavené doby sušení se sama automaticky vypne
  • Sušit lze také houby, maso, těstoviny, zeleninu či květiny
  • Speciálně tvarované průduchy zajistí rovnoměrné sušení

Dostatečný prostor pro sušení vašich oblíbených potravin

Sušička ovoce Concept SO2040 vás potěší dostatečným prostorem pro usušení nejrůznějších potravin. Pokud vám zbyla nějaká úroda, není nic lehčího, než ji usušit a baštit během celého roku. Sušička s příkonem 500 W disponuje 9 transparentními platy, na které stačí nakrájené potraviny rozložit, nastavit teplotu a zapnout.

Praktický hranatý tvar sušičky Concept SO2040 zajistí lepší skladovatelnost

Sušička ovoce Concept SO2040 je díky svému kompaktnímu rozměru a hranatému tvaru skvělá pro uskladnění. Nemusíte tak přemýšlet, kam sušičku uložit. Zajisté si najde své místo tak, abyste jste ji měli stále při ruce, když ji budete potřebovat. 

Snadné ovládání sušičky Concept SO2040

Ovládání sušičky ovoce Concept SO2040 je naprostá hračka a zvládne ji opravdu každý. Sušička využívá praktické digitální ovládání, na kterém si pohodlně nastavíte vámi požadovanou teplotu v rozmezí od 35 do 70 °C. V případě potřeby můžete využít také časovač, který lze nastavit až na 48 hodin, takže máte sušení vždy pod naprostou kontrolou. Po uplynutí nastavené doby sušení se sama automaticky vypne.

Potraviny plné vitamínů a živin

V sušičce ovoce Concept SO2040 můžete mimo jiné sušit také houby, maso, těstoviny, zeleninu či květiny. Fantazii se meze nekladou, takže věříme, že si každý najde to své. Potraviny se velmi rychle usuší, přičemž neztrácejí své živiny a jsou stále plné vitamínů, které jsou prospěšné pro vaše tělo. Pokud máte domácího mazlíčka, usušte mu v sušičce Concept vynikající pamlsky, po kterých se bude oblizovat. Usušené potraviny jsou výborné do jídla či na mlsání při vašem oblíbeném seriálu. 

Concept SO2040 se postará o rovnoměrné sušení 

Sušička ovoce Concept SO2040 disponuje integrovaným ventilátorem, který má speciálně tvarované průduchy, který vám zaručí perfektní výsledky sušení. V každém patře se tak vaše úroda skvěle usuší. Pak už můžete jen mlsat!

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Příkon 500 W
Tvar susičky Hranatá
Maximální hlučnost 50 dB
Umístění motoru V dolní části
Typ ovládání Digitální
Průměr plat 39 cm
Počet plat 9

Funkce

Funkce Regulace teploty, Časovač

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  CONSO453
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  SO2040
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB22