Obnovit stránku

LifeSmart CUBE spínací modul

-28%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Akční cena
1 249 Kč
904 Kč
747 Kč bez DPH

LifeSmart CUBE spínací modul

Chytrá domácnost s jednocestným switchem LifeSmart

Switch LifeSmart CUBE změní váš klasický switch na chytré zařízení. Nyní zvládnete ovládat spotřebiče pomocí mobilního telefonu. Prostřednictvím aplikace LifeSmart automatizujte vaši domácnost a ovládejte ji na dálku. Můžete zapínat a vypínat vaše spotřebiče, i když zrovna nejste doma nebo jim nastavte časovač, kdy budou v činnosti. Pěkná vychytávka je, že se zapnou v okamžiku, kdy přicházíte domů. Switch můžete umístit do každé místnosti a pomocí centrální jednotky LifeSmart je propojit do jednoho celku. 


Klíčové vlastnosti Switch LifeSmart CUBE - 1 way

  • Switch LifeSmart CUBE přemění vaše tradiční spotřebiče na chytré zařízení
  • Disponuje možností dálkového ovládání
  • Umožní vám ovládat vaši domácnost centrálně pomocí hlasových asistentů
  • Je kompatibilní s Apple HomeKit, Google Asisstant a Amazon Alexa
  • Lze ji ovládat také iPadem nebo Apple TV
  • Její komunikační vzdálenost dosahuje až 100 metrů
  • Oceníte elegantní vzhled a kompaktní rozměry

Ovládejte switch hlasem

Switch LifeSmart CUBE je kompatibilní s Apple HomeKit, Google Asisstant a Amazon Alexa. Můžete jej propojit bezdrátově pomocí domácí WiFi. Switch lze ovládat také iPadem nebo Apple TV s iOS nebo TVOS 11,3 a vyšším operačním systémem. Nyní budete mít pod kontrolou stav vašeho domu v reálném čase, i když budete daleko od domova. 


Komunikuje na velkou vzdálenost

Switch LifeSmart CUBE komunikuje s centrální jednotkou přes speciální komunikační protokol CoSS, díky kterému jejich rozsah komunikace dosahuje až 100 metrů. Pro připojení je vyžadována brána Smart Station. Řídící stanice zvládne propojit dohromady až 500 chytrých zařízení. Namontujte switch a ovládejte váš dům, i když jste zrovna na dovolené. Díky velkému dosahu zvládne centrální jednotka obsloužit celý váš domov.


Spousta možností plánování

Switch LifeSmart CUBE připojte do vaší stávající sítě. Oceníte jeho elegantní vzhled a kompaktní rozměry: 69 × 39 × 22 mm. V mobilním telefonu nastavte pracovní dobu chytrého zařízení. Switch můžete na dálku zapínat, vypínat nebo naplánovat čas zapnutí a vypnutí. Můžete jej také propojit s ostatními chytrými zařízeními a naprogramovat je mezi sebou. Například, když detektor pohybu zaznamená cizí vniknutí, rozsvítí světla, spustí alarm nebo vyfotografuje nezvaného návštěvníka. 


Propojte svou chytrou domácnost

U Switche LifeSmart CUBE oceníte jeho nízkou hmotnost pouhých 30 gramů. Snadno jej zapojíte kamkoliv budete potřebovat. Ať už bude umístěný v ložnici nebo obývacím pokoji, vždy přesně splní naplánované požadavky. Naplánujte si rozsvícení světel nebo zapnutí topení na čas, kdy přijdete domů. Bude vás čekat příjemně vyhřátý a osvětlený domov. 


Parametry a specifikace

Připojení

Připojení WiFi

Konektivita

Podporované OS iOS
Kompatibilita Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa
Napájení Ze sítě

Fungování

Fungování přes centrální jednotku

Využití

Oblast využití Ovládání domácnosti

Vlastnosti

Určení Žaluzie, Rolety, Světla
Kód:  CLLghTC010
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  LS176
P-DC1-WEB07