Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Dětská psychiatrická nemocnice Louny


Kapacita nemocnice je 50 dětí. Léčí se zde většinou pacienti ze slabých a dysfunkčních rodin; - v nemocnici tak tráví opakovaně i několik měsíců v roce. Nemocnice má také vlastní základní školu, ve které se vzdělávají děti, které jsou v její péči.
 

Dětská psychiatrie

Spektrum problémů, se kterými se pacienti na odděleních dětské psychiatrie léčí, je velmi široké. Mezi časté diagnózy dětského a adolescentního věku se řadí ADHD – hyperkinetická porucha chování, deprese, maniodepresivní psychózy, schizofrenie nebo třeba mentální anorexie, fobie, úzkosti, posttraumatické stresové poruchy atd. Psychiatrickým léčebnám pro děti se nevyhýbají ani diagnózy typu alkoholismus nebo užívání psychoaktivních látek. Dětská psychiatrie je velmi náročný obor, jak po medicínské stránce, tak v oblasti ošetřovatelské péče, která je vysoce specializovaná, protože se týká dětí, navíc s patologickými změnami psychického stavu, které vyžadují stálý dozor.
 


 

Alza podpořila Dětskou psychiatrickou nemocnici v Lounech poskytnutím počítačové sestavy a multifunkční tiskárny v hodnotě 34 tisíc Kč. Každému dětskému pacientovi jsme navíc věnovali plyšového Alzu.
 

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za dar a Alzáčky, které jste nám poslali. Udělali jste nám a našim malým pacientům velkou radost. Přejeme Vám hodně zdraví a krásné jarní dny," Mgr. Vlasta Dočekalová, hlavní sestra nemocnice.

 

Dětská psychiatrická nemocnice v Lounech

www.detska-psychiatricka-nemocnice-louny.cz

WEB4