Obnovit stránku

DETTOL

dettol

Chráníme to, co milujeme

Značka Dettol chrání před nemoci způsobujícími mikroby a pomáhá zabezpečit zdraví rodin po celém světě už víc než 80 let.

Dezinfekce domácnosti

Produkty Dettol jsou navrženy tak, aby byly účinné vůči nečistotám, ale šetrné k povrchům, které každý den v domácnosti používáte.

Další produkty
dettol
dettol

Osobní hygiena

Výrobky Dettol jsou odolné vůči nečistotám, ale jemné k pokožce, aby pomohly udržet vaše ruce hygienicky čisté.

Další produkty
dettol

Transparentní složení

Nabízíme produkty, které jsou jednoduché, bezpečné a efektivní. Naše výrobky jsou vyrobeny z přísad, které jsou transparentní pro všechny.

Sociální vliv

Dettol je používán rodinami po celém světě. Naše výrobky lze použít k mytí, dezinfekci rukou, čištění a dezinfekci povrchů.

Zdravé návyky pro rodiče

Naším posláním je vždy hledat příležitosti, jak vzdělávat a vést rodiny k osvojení si zdravých návyků a k nejlepším metodám, jak je dosáhnout.

Věda a inovace

Zkoumáme, vyvíjíme a důkladně testujeme produkty, abychom se ujistili, že jsou to pravé pro vás a váš domov.

Dettol ničí 99,9 % bakterií a virů*

Dettol Power & Fresh na mastnotu, připáleniny a silné znečištění

Na co se často ptáte

Jak může ničit Dettol 99,9% bakterií?

Naše dezinfekční přípravky obsahují účinné látky, které mají baktericidní a / nebo virucidní účinek. Za účelem potvrzení hladiny účinných látek jsou všechny produkty testovány podle evropských norem.

Jsou Dettol přípravky bezpečné k použití v domácnostech s domácími mazlíčky?

Pokud jsou naše výrobky používány správně, může být bezpečné je používat v blízkosti domácích mazlíčků. Nedovolte však domácím mazlíčkům lízat nebo chodit po mokrém a čerstvě dezinfikovaném povrchu. Než misky a hračky dáte zpět svému mazlíčkovi, důkladně je opláchněte. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Jsou výrobky Dettol recyklovatelné?

Žádáme spotřebitele, aby recyklovali naše obaly, kde je to možné. Pokyny k recyklaci naleznete na obalu našich produktů. Společně můžeme chránit a vytvářet čistší svět.

Testujete produkty Dettol na zvířatech?

Jako základní součást našeho etického přístupu se zavazujeme neprovádět testování na zvířatech, pokud k tomu nebudeme ze zákona povinni. Pokud jde o bezpečnost produktu nebo existuje požadavek na poskytnutí informací o klinických studiích před člověkem pro naše portfolio produktů, podstoupíme testování.

Mohu spláchnout ubrousky Dettol do toalety?

Nevhazujte a nesplachujte Dettol ubrousky do toalety, protože by to mohlo způsobit ucpání vašeho domovního odpadu a kanalizace. Ubrousky zlikvidujte vhozením do směsného odpadu.

Dettol, průkopník v oblasti zdraví a hygieny

Úsilí o udržitelnost

Věříme ve vytvoření čistšího světa, a proto pracujeme na zavádění udržitelnějších inovací pro naše produkty. Laskavost k planetě přeci začíná doma.

Naše historie

Věděli jste, že značka Dettol se poprvé objevila v roce 1933? Dettol byl původně používán v nemocnicích jako antiseptický přípravek pro matky po porodu a pro pacienty po operaci. V té době mohly infekce způsobit smrtící komplikace, ale po zavedení Dettolu poklesl výskyt horečky omladnic/poporodní infekce až o 50%.

Chráníme

Snažíme se chránit před mikroby každý jeden okamžik. Bez ohledu na to, kdo jste a odkud jste. Jsme v tom společně, tak pojďme všichni bojovat za zdravější a šťastnější svět.

*Dettol sprej, Dettol ubrousky, Dettol gel: Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.


Vše z 26

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB03