Hand Sanitisers DETTOL
Hand Sanitisers DETTOL – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 8
DETTOL Kids Bottleless refill. soap dispenser Bavič 250 ml
94,-
38 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Soap -
DETTOL cartridge bezdot. Dispensers Aloe Vera 250 ml
94,-
38 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, moisturising, nourishing and refreshing, for everyday use, alcohol-free and no artificial...
DETTOL Soothing antibacterial soap 250ml
Amazing Deal
76,-
Save 13.90
30 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning and moisturising, with pump and for everyday use, lavender fragrance,...
DETTOL Kids refill for toothless. soap dispenser Bavič 3×250 ml
239,-
32 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Soap - - 80 Kč/pcs
DETTOL Disinfectant wipes 2in1 for hands and surfaces 15 pcs
Great price
61,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Wipes - travel, rinseless, 15 pcs per pack
DETTOL Aloe Vera refill for toiletless. dispenser 3×250 ml
259,-
35 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning, moisturising and nourishing, for everyday use, no artificial colours, aloe vera...
DETTOL Antibacterial Hand Hygiene Gel with Chamomile 50ml
78,-
156 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel - hand gel, works without water - 156 Kč/100 ml
DETTOL Antibacterial Hand Gel 50ml
89,-
178 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antibacterial Gel - on hands, no water needed - 178 Kč/100 ml
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Dezinfekcie na ruky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kézfertőtlenítők