Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

DOMO DO331L

-12%
3 289 Kč
2 899 Kč
2 396 Kč bez DPH

DOMO DO331L

Zpříjemněte si časté vakuování vakuovačkou a baličkou potravin DOMO, díky které vám potraviny vydrží až 5× déle čerstvé. Vakuovačka DOMO je vybavená uvnitř přístroje zásobníkem na roli fólie do šířky 30 cm, integrovanou řezačkou, pro odsávání vakuové dózy na potraviny i integrovanou vyjímatelnou hadicí a výkonným kompresorem s dvojitou pumpou. Nabízí tři automatické programy, ve kterých dochází k vakuování a svaření, odsávání vakuových dóz a marinování. Navíc si můžete nastavit různé stupně odsávání a svařování a sílu podtlaku. Ubíhající čas programu se vám zobrazuje na LED displeji a měnit jej můžete díky digitálnímu ovládání.   

Klíčové vlastnosti vakuovačky DOMO DO331L 

  • Díky vakuovačce DOMO vám vydrží potraviny až 5x déle čerstvé
  • Uvnitř vakuovačky je umístěn zásobník na role fólie do šířky 30 cm
  • Je vybavená integrovanou řezačkou, integrovanou vyjímatelnou hadicí a výkonným kompresorem s dvojitou pumpou
  • Vakuovačka DOMO nabízí 3 automatické programy
  • Lze nastavit různé stupně odsávání a svařování a síla podtlaku
  • Ovládání vakuovačky DOMO je digitální
  • Zobrazení programu na LED displeji

Programy a funkce vakuovačky DOMO DO331L

Vakuovačka DOMO je vybavená třemi programy - vakuování a sváření, ve kterém dochází k automatickému odsátí veškerého vzduchu ze sáčku a následně sáček zavaří pevným svárem, odsávání vakuových dóz, při kterém se odsávají vakuové dózy pomocí odsávací hadičky a program marinování, kdy se během pěti minut v připojené dóze střídá podtlak a ten vtlačuje marinádu přímo do masa. Vakuovačka DOMO nabízí také tři stupně nastavení odsávání a svařování, a to na suché suroviny, jemné a vlhké suroviny a velmi jemné suroviny, případně tekutiny. Zároveň lze také nastavit síla podtlaku ve 2 stupních - normální pro maximální výkon a běžné vakuování a slabší pro vakuování křehkých surovin.

Součást balení vakuovačky DOMO DO331L

Silnostěnné fólie 28 cm × 5 m, které jsou součástí vakuovačky DOMO, jsou z materiálu, který neobsahuje škodlivé látky BPA. A díky dvojitému sváru se do zavřeného sáčku nedostane žádný vzduch. Navíc jsou fólie vhodné i pro vaření Sous Vide. K samotné vakuovačce dostanete i vakuovací dózu o objemu 1,4 l, ve které můžete marinovat maso.

5,0
Hodnotili 3 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti a funkce

Maximální šířka sváru 30 cm
Výkon 130 W
Vlastnosti a funkce LED indikace, Funkce svařování (vlhké potraviny), Automatický provoz, Nastavitelná rychlost odsávání
Počet fólií v balení 1 role
Součást balení Integrovaný držák fólie, Řezací nůž

Typ

Typ Ruční vakuovačka
Kód:  DOEVA331
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  DO331L
P-DC1-WEB18