Obnovit stránku

Bezpečnostní systém Evolveo Detective profesionálně ochrání váš domov

Aktualizováno

Podcenit zabezpečení firmy či domu se nemusí vyplatit. Stát se může cokoliv a je dobré být připraven. Třeba tím, že do akce nasadíte bezpečnostní kamerový systém Evolveo Detective D04_FHD. Ten vám nabídne maximální možnou úroveň zabezpečení, která je ideální pro použití u běžných obytných či kancelářských prostor a menších skladů. Zároveň není zbytečně naddimenzovaná, a to jak po stránce možností, tak po stránce instalační. Co vše bezpečnostní systém Evolveo Detective nabídne?

Evolveo Detective

Evolveo Detective D04_FHD udělá z vašeho domu nedobytnou pevnost 

Evolveo Detective je v tom nejmodernějším duchu plně digitální bezpečnostní systém, který se skládá ze čtyř LAN IP kamer a rekordéru. Vše dostanete pohodlně v jediném balení. Rekordér zaznamenává data a ukládá je na rychlý SATA pevný disk, slot na něj je připraven uvnitř přístroje. Záznamy, i přímo to, na co se kamery zaměřují, je možné sledovat na monitoru, jenž se s rekordérem a kamerami propojuje pomocí BNC, HDMI nebo VGA vstupů. Ke kamerám je možné přistupovat i vzdáleně přes síť LAN, resp. internetu, a to na všech zařízeních, počítačích, PDA, tabletech i mobilech.

Evolveo Detective

Sami si přitom určíte, zda se bude záznam ukládat neustále, či se spustí jen ve chvíli, kdy systém detekuje podezřelý pohyb. Systém je jednoduchý a díky dodávanému přehlednému návodu se snadno instaluje. Nebude tak trvat dlouho a váš dům se stane nedobytným hradem.

Kvalitní obraz navzdory nízkému datovému toku

Abyste vůbec byli schopni plně využít záznamu z bezpečnostních kamer, potřebujete kvalitní obraz. Rozpixelovaný portrét zloděje vám totiž na policii moc nepomůže. To ale není případ kamerového systému Evolveo Detective D04_FHD. Kamery s čočkou o průměru 3,6 mm pořizují záznam až v rozlišení 1 920 na 1 080 obrazových bodů. Na překážku nebude ani temná noc, kamera disponuje 1/4" CMOS a díky infračervenému přísvitu si poradí i s nočním snímáním do vzdálenosti až 25 metrů. Používat je můžete jak v interiéru, tak exteriéru a bez problémů si poradí i s deštěm, zimou i letními vedry. Fungují totiž v teplotním rozptylu od -20 °C do 55 °C a jejich odolnost proti vlhku a prachu je certifikována na úroveň IP65.

Evolveo Detective

Záznam z kamer se ukládá na pevný disk (až do maximální kapacity 3 TB), který nicméně není součástí balení. Osadit jej ale můžete jakýmkoliv 2,5'' a 3,5'' SATA pevným diskem. Komprese videa H.264 má vysokou kvalitu obrazu při zajištění relativně nízkého datového toku (cca 30 GB na kameru a den při střední kvalitě záznamu) a náročnosti na volný prostor na disku. Sami si zvolíte mód, v kterém se bude nahrávat, zda kontinuálně či v přesně vymezeném čase (hodí se třeba, když víte, že se v daném prostoru pohybují zaměstnanci) nebo na základě detekovaného pohybu, což je ta datově nejúspornější varianta. Kamery také můžete v reálném čase pomocí softwaru ovládat, což je výhoda, kterou většina dostupných bezpečnostních systémů nenabízí. 

Evolveo Detective

Záznamy se v rekordéru ukládají s časovým kódem, takže vyhledávání konkrétního momentu je velmi jednoduché. Vyhledávat můžete i podle události.  Vybírat si přitom můžete, zda chcete prohlížet záznam pouze z jedné kamery, z kompletní čtveřice či střídavě. Veškeré záznamy lze snadno zálohovat na externí disk, USB nebo CD/DVD. Jednoduché ovládání zajistí menu v češtině a dalších jazycích i možnost připojení myši, která je - stejně jako dálkové ovládání - součástí balení. V krabici se systémem Evolveo Detective najdete také veškerou potřebnou kabeláž v podobě dvou 15metrových a dvou 2metrových kabelů. 

Evolveo Detective nabízí ochranu i v rámci samotného systému

Samotný přístup do systému od společnosti Evolveo, tedy k záznamům kamer a jejich nastavení, je chráněn heslem dle vaší volby. Vždy tak budete mít jistotu, že se záznamy nebude nikdo, kdo k tomu nemá oprávnění, manipulovat. Pomocí e-mailové notifikace se také okamžitě dozvíte, pokud by se někdo pokusil některou z kamer poškodit. E-mail vás upozorní i v případě, že některá z kamer detekuje podezřelý pohyb.

i Mohlo by vás zajímat

Evolveo Detective působí na pohled jednoduše, ale svou funkcí zastane i to, co zvládají mnohem nákladnější a složitější bezpečnostní systémy. Hlavní zadání - tedy ochranu vašeho majetku - zvládá ale naprosto spolehlivě. Navíc určitě oceníte jednoduché ovládání i instalaci.

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB17