Extrifit
We can deliver Extrifit products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 235
Extrifit 100% Pure Citrulline 300 g orange
479,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Amino Acids - citrulline, taking before training, orange - 1,597 Kč/1 kg
Extrifit Break! Protein Food, 900g, vanilla
Amazing Deal
569,-
Save 80,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Puree - , 82,43kcal calories per 100g, 25g of protein per 100g - 632 Kč/1 kg
Extrifit Break! Protein Food, 900g, apple
Great price
569,-
Save 50,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Puree - , 82,43kcal calories per 100g, 25g of protein per 100g - 632 Kč/1 kg
Extrifit Long 80 Multiprotein, 2270g, choco coco
Amazing Deal
2,149,-
Save 350,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein -, chocolate and coconut flavour - 29 Kč/portion - from 947 Kč/1 kg
Extrifit High Whey 80, 1000g, vanilla
1,099,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein -, vanilla flavour - 33 Kč/portion - from 1,099 Kč/1 kg
Extrifit Carni 120000 Liquid 1000 ml lemon & orange
Great price
445,-
Save 27,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fat burner - carnitine, lemon and orange flavour, volume of the package: 1000 ml - 445 Kč/1 l
Extrifit High Whey 80, 1000g, chocolate
Great price
1,099,-
Save 49,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein -, chocolate flavour - 33 Kč/portion - from 1,099 Kč/1 kg
Extrifit CFM Instant Whey 80, 1000g, blueberry
1,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 75 % 33 portions, blueberry flavour - 36 Kč/portion - from 1,199 Kč/1 kg
Extrifit Fatall Fat Burner 130 capsules
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fat burner - complex, natural, 130 tablet(s) - 5.38 Kč/pcs
Extrifit CFM Instant Whey 80, 1000g, cookies cream
1,099,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 75 % 33 portions - 33 Kč/portion - from 1,099 Kč/1 kg
Extrifit Micelar Casein 2000 g cookies
Great price
1,679,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein suitable for athletes and people with increased physical activity - 25 Kč/portion - from 840 Kč/1 kg
Extrifit Break! Protein Food, 900g, strawberry
Great price
569,-
Save 26,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Puree - , 82,48kcal calories per 100g, 25g of protein per 100g - 632 Kč/1 kg
Extrifit Elastor 150 capsules
759,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Joint Nutrition - combination of hyaluronic acid (200 mg), type II collagen (200 mg), chondroitin sulfate (1500 mg), glucosalmin sulfate (1500 mg), MSM (1500 mg), vitamin C (200...
Extrifit Hardcore Gain 21 3000 g chocolate
Great price
999,-
Save 50,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gainer -, energy value: 83,41kcal/100g - 333 Kč/1 kg
Extrifit CFM Instant Whey 80, 1000g, choco coco
1,099,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 75 % 33 portions, chocolate and coconut flavour - 33 Kč/portion - from 1,099 Kč/1 kg
Extrifit Hardcore Gain 21 3000 g vanilla
949,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gainer -, energy value: 87,95kcal/100g - 316 Kč/1 kg
Extrifit 100% Whey Protein 2 kg pistachio
1,555,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 75 % 66 portions, pistachios flavour - 24 Kč/portion - from 778 Kč/1 kg
Extrifit CFM Instant Whey 80, 1000g, banana
1,099,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, protein: 75 % 33 portions, banana flavour - 33 Kč/portion - from 1,099 Kč/1 kg
Extrifit Enzy 7! Digestive Enzymes, 90 capsules
235,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Digestive Enzymes - a mixture of digestive enzymes (papain, alpha-amylase, bromelain, lactase, cellulase, neutral protease, lipase), 100 mg of the mixture in 1 capsule, fast...
Extrifit Hardcore Gain 21 3000 g strawberry
Great price
999,-
Save 50,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gainer -, energy value: 87,95kcal/100g - 333 Kč/1 kg
Extrifit Long 80 Multiprotein, 2270g, vanilla
Amazing Deal
2,149,-
Save 350,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - - 29 Kč/portion - from 947 Kč/1 kg
Extrifit Long 80 Multiprotein, 2270g, strawberry banana
Great price
2,149,-
Save 110,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - - 29 Kč/portion - from 947 Kč/1 kg
Extrifit Hellnox 620 g, cherry
Great price
759,-
Save 38,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pre-Workout Supplement - kicker NO supplement, use: before training, sour cherry flavour, weight: 620 g - 1,224 Kč/1 kg
Extrifit Break! Protein Food, 900g, banana
569,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Puree - , 82,43kcal calories per 100g, 25g of protein per 100g - 632 Kč/1 kg