Fluidum
We can deliver Fluidum products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 14
Fluidum Harmony Bio 10 × 10 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 25 Kč/pcs - from 1,729 Kč/1 kg
Fluidum Chocolate Rooibos 10 × 10 ml
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 25 Kč/pcs - from 1,729 Kč/1 kg
Fluidum Pure Bio 10 × 10 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 145 g, volume 100 ml, composition of nettle, horsetail and rosemary - 25 Kč/pcs - from 1,729 Kč/1 kg
Fluidum Jasmine Green Tea Bio 10 × 10 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Green, bags, tea blend, Czech, weight 145 g, volume 100 ml, composition jasmine - 25 Kč/pcs - from 1,729 Kč/1 kg
Fluidum Little Flower Bio 10 × 10 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 145 g, volume 100 ml, composition elderflower, blueberry and cranberry - 25 Kč/pcs - from 1,729 Kč/1 kg
Fluidum Immunity Bio 10 × 10 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 145 g, volume 100 ml, composition lemongrass, rosehip and ginger - 25 Kč/pcs - from 1,729 Kč/1 kg
Fluidum Chocolate Rooibos Capsules Bio 5 × 10 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - herbal, tea blend, Czech, weight 75 g, volume 50 ml - 26 Kč/pcs - from 1,743 Kč/1 kg
Fluidum Harmony Capsules Bio 5 × 10 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, tea blend, Czech, weight 75 g, volume 50 ml, the composition of the geranium, Motherwort, lemon balm and cinnamon - 26 Kč/pcs - from 1,743 Kč/1 kg
Fluidum Assam Black Tea Bio 10 × 10 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Black, bags, single-species, Czech, weight 145 g, volume 100 ml - 25 Kč/pcs - from 1,729 Kč/1 kg
Fluidum Immunity Capsules Bio 5 × 10 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 26 Kč/pcs - from 1,743 Kč/1 kg
Fluidum Assam Black Tea Capsules Bio 5 × 10 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 26 Kč/pcs - from 1,743 Kč/1 kg
Fluidum Power Berries Bio 10 × 10 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - herbal and fruity, bags, tea blend, Czech, weight 145 g, volume 100 ml, composition strawberry and raspberry - 25 Kč/pcs - from 1,729 Kč/1 kg
Fluidum Jasmine Green Tea Capsules Bio 5 × 10 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 26 Kč/pcs - from 1,743 Kč/1 kg
Fluidum Variety Set Bio 5 × 2 pcs × 10 ml
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 25 Kč/pcs - from 1,729 Kč/1 kg