Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Galvanická žehlička Beautyrelax Multicare (RECENZE)

Aktualizováno

Galvanickou žehličku Beautyrelax Multicare jsme podrobili domácímu testování. Podle výrobce by tato galvanická žehlička měla napomáhat k eliminaci jemných, ale i hlubokých vrásek v obličeji a celkově zlepšovat pružnost pleti. Jak tato žehlička obstála? Dozvíte se v následující recenzi.

Beautyrelax Multicare – recenze

Galvanická žehlička Beautyrelax Multicare (RECENZE) – OBSAH

 1. Jak probíhalo testování galvanické žehličky Beautyrelax Multicare
 2. Obsah balení galvanické žehličky Beautyrelax Multicare
 3. Designové provedení galvanické žehličky Beautyrelax Multicare
 4. Ovládání galvanické žehličky Beautyrelax Multicare
 5. Automatické programy galvanické žehličky Beautyrelax Multicare
 6. Technologie galvanické žehličky Beautyrelax Multicare
 7. Závěrečné hodnocení galvanické žehličky Beautyrelax Multicare

Jak probíhalo testování galvanické žehličky Beautyrelax Multicare

Nad koupí galvanické žehličky jsem přemýšlela již delší dobu. Prvně jsem se začala dívat po kosmetických přístrojích v době, kdy se zavřely z důvodu pandemie kosmetické salony, které pravidelně navštěvuji. Tento model nabízí moderní technologie, které se běžně v kosmetických odvětvích objevují, zajímalo mě tedy, zda dokáže být alternativou profesionálních ošetření. Galvanickou žehličku jsem používala 2 měsíce, frekvence použití byla 2× týdně.

Obsah balení galvanické žehličky Beautyrelax Multicare

Galvanická žehlička je uložena v elegantní krabičce bílozlaté barvy, ve které je taktéž potřebné příslušenství. Součástí balení je podrobný návod k obsluze, díky kterému lze velice rychle pochopit, jak přístroj používat.

Balení přístroje obsahuje:

 • Galvanickou žehličku Beautyrelax Multicare
 • Nabíjecí adaptér 220V
 • Čisticí hadřík
 • Podrobný návod k obsluze
 • Látkové pouzdro

i

Pro správné použití galvanické žehličky je nutné zakoupení Sonogelu, který není součástí balení.

Beautyrelax Multicare
V praktickém balení naleznete vše potřebné pro ošetření pleti galvanickou žehličkou Beautyrelax Multicare.

Designové provedení galvanické žehličky Beautyrelax Multicare

Žehlička působí velice luxusním dojmem – kombinuje béžovou a černou barvu. Díky ergonomickému designu se dobře drží v ruce, padne akorát do dlaně. Přístroj není těžký, při delším používání mě tedy vůbec nebolela ruka. Velice vhodně jsou taktéž umístěna tlačítka na ovládání, konkrétně se jedná o tlačítko LEVEL a tlačítko MODE. Posledním prvkem produktu je podsvícený display, který podává informace o aktuálním typu ošetření a intenzitě.

Ovládání galvanické žehličky Beautyrelax Multicare

Celkové ovládání přístroje je velice lehké a intuitivní, troufám si říci, že to zvládne každý. Před prvním použitím je nutné důkladné umytí pokožky. Na umytou pokožku se nanese Sonogel, který musí být na vodní bázi. Sonogel lze sehnat v prodejně zdravotnických potřeb, popřípadě v lékárně, kde jsem ho zakoupila já. Tento gel vytváří pojivou látku mezi pletí a aplikační hlavicí přístroje. Výrobce jeho vynechání nedoporučuje z důvodu snížení účinnosti ošetření, upřímně však ani já si neumím představit jeho absenci. Díky gelu žehlička po pleti krásně klouže a ošetření tak není nepříjemné.

Tlačítkem LEVEL lze nastavit výši intenzity ošetření u některých z dostupných programů. Celkem je dostupných 5 intenzit. Aktuálně nastavená hodnota je vyobrazena v horní části displeje. U přechodu do dalšího programu začíná intenzita opět na nejnižší úrovni a v případě zájmu je nutné její opětovné navýšení. Toto však nehodnotím negativně, neboť každý program používám při jiné intenzitě. Jediné, co by mohl spotřebitel ocenit, je funkce zapamatování poslední intenzity u každého programu, kterou by mohl automaticky zvolit při opětovném použití přístroje. Tlačítkem MODE se nejen přístroj uvádí do provozu, ale taktéž se jím mění automaticky přednastavené programy.

Beautyrelax Multicare
Práce s galvanickou žehličkou Beautyrelax Multicare je velice snadná a pohodlná.

Automatické programy galvanické žehličky Beautyrelax Multicare

Galvanická žehlička Multicare obsahuje 5 automatických programů, které mají přednastavené režimy k ošetření pleti. Mezi tyto programy patří Clean, Moisture, EMS, LED a COOL. Každý z těchto programů má jiné funkce.

 • Program CLEAN – slouží především k čistění pleti.
 • Program MOISTURE – poskytuje pleti kvalitní hydrataci.
 • Program EMS – zajišťuje lifting pleti.
 • Program LED – podporuje přirozenou tvorbu kolagenu.
 • Program COOL – zklidňuje podrážděnou pleť.

Technologie galvanické žehličky Beautyrelax Multicare

Moderní technologie, kterými galvanická žehlička Multicare disponuje, představují komplexní péči o mladistvou i zralou pleť.

 • Radiofrekvence funguje na základě radiofrekvenčních vln, které způsobují prohřátí podkoží, jedná se v podstatě o tepelnou energii. Tento gradient působí na pokožku pozitivně, energie aktivuje kolagenová vlákna a elastin.
 • Galvanický proud je vytvářen na povrchu hlavice. Řídicí jednotka přístroje je schopná vytvářet jak záporný, tak kladný nápoj. Kladná ionizace slouží k důslednému vyčistění pleti, záporná se naopak postará o hloubkové vyživení. Použití kosmetických přípravků s účinnými látkami je v kombinaci s galvanickým proudem účinnější.
 • EMS podporuje stimulaci kolagenních a elastických vláken pomocí kontrakce svalů, kterou způsobují elektrické mikropulzy. Pleť se takto neinvazivně omlazuje, dostává prozářený vzhled, má lepší texturu a elasticitu.
 • Vibrace zlepšují krevní oběh, který je spjatý se stimulací lymfatického systému. Kožní póry jsou uvolněné a je podpořena přirozená detoxikace.
 • Fotonová terapie pracuje s použitím 2 fotonových světel. Červené světlo podporuje tvorbu kolagenu a potlačuje tvorbu nechtěné pigmentace a modré světlo má antibakteriální účinek.
 • Tepelná terapie se doporučuje na závěr ošetření. Dojde ke snížení teploty pleti, eliminují se zarudnutí, póry se stáhnou a pokožka je zklidněná.
Beautyrelax Multicare
Fotonová terapie kombinuje ošetřující účinky modrého a červeného světla.

Závěrečné hodnocení galvanické žehličky Beautyrelax Multicare

Domácí ošetření s galvanickou žehličkou Multicare jsem zvládla na výbornou. Po každém ošetření jsem viděla výsledky. Pleť byla hladší a jemnější. Po každém ošetření jsem se cítila skvěle, měla jsem stejný pocit, jako když jsem chodila z kosmetického salonu. Radost mi dělalo, že jsem pro svou pleť udělala něco navíc. Na doporučení jsem si zakoupila kvalitní krémy, které jsem používala v kombinaci s galvanickým proudem. Musím říct, že jsem viděla změnu, když jsem krémy spolu s galvanickou žehličkou začala používat. Ovládání je velice jednoduché, zvládne to opravdu každý.

Beautyrelax Multicare

Beautyrelax Multicare

Masážní přístroje

Galvanická žehlička sloužící k profesionálnímu neinvazivnímu ošetření. Účinně napomáhá eliminovat hluboké i jemné mimické vrásky, celkově zlepšuje pružnost pleti a podporuje její prokrvení i okysličení.

Disponuje pěti automatickými programy s přednastavenými režimy a nabízí šest typů ošetření pleti pomocí radiofrekvence, galvanického proudu, elektrických mikropulzů, vibrací, fotonové terapie a tepelné terapie.

Přístroj vyniká intuitivním ovládáním, díky němuž je ideálním pomocníkem pro domácí péči o pleť. Klady

 • Bezbolestné neinvazivní ošetření pleti
 • Snadné používání
 • Bezdrátová manipulace
 • Moderní technologie
 • Automatické programy s přednastavenými režimy
 • Detailně zpracovaný návod k použití

Zápory

 • Nutnost zakoupení Sonogelu

Žehličky na vlasy Silk’n

i Mohlo by vás zajímat

P-DC1-WEB04