Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Angry Birds míří na Netflix jako seriál (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Původně mobilní fenomén jménem Angry Birds asi nemusíme nijak dlouze představovat. Logická hříčka založená na bourání konstrukcí nepřátelských prasat více či méně roztomilými opeřenci vystřelenými z praku si velmi rychle získala celosvětovou popularitu a dočkala se už dvou celovečerních animovaných filmů. A autorům ze studia Rovio Entertainment se na stříbrném plátně zjevně zalíbilo, jelikož s Angry Birds míří i na Netflix.

Angry Birds: Summer Madness; screenshot: ohníček

Angry Birds a jejich léto na Netflixu

Studio Rovio Entertainment spojí své síly s Netflixem a produkční společností CAKE a stvoří krátkometrážní animovanou sérii Angry Birds: Summer Madness. Ta by se na streamovací službě měla objevit někdy během roku 2021, přičemž by měla mít 40 epizod o 11 minutách, pravděpodobně tedy můžeme očekávat spíše jednodušší zápletky cílené na mladší publikum.

Animovaná série se zaměří na příběhy svaté ptačí trojice jménem Red, Bomb a Chuck, přičemž by se ale měla objevit i spousta nových kamarádů. Show se bude odehrávat na letním táboře svěřeným do rukou (křídel) pochybnému vedoucímu Mighty Eaglovi a máme se těšit na klasický výbušný humor, kanadské žertíky a šílená letní dobrodružství, při kterých se budou porušovat táborová pravidla jako na běžícím pásu. A samozřejmě se objeví i zlovolná škodolibá prasata, tedy klasičtí záporáci série Angry Birds.

• Zdroje: Netflix

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB4