Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Dnes vychází AO Tennis 2, který se pokusí vylepšit image videoherních zpracování bílého sportu (AKTUALITA)

• Autor: Dominik Fait

Ve stínu zřejmě největší přírodní katastrofy, která kdy Austrálii postihla, vychází dnes druhý díl nepříliš úspěšné simulace tenisu z roku 2018 (AO Tennis International). Australské studio Big Ant pod hlavičkou vydavatele Bigben Int. plánuje s AO Tennis 2 napravit nevalnou reputaci tenisových sportovních her (pro ilustraci doporučuji přečíst si naši recenzi přímého konkurenta AO Tennisu, Tennis World Tour).

V AO Tennis 2 si na autentických dvorcích prvního velkého turnaje sezony, tedy Australian Open, zahrajme za některé z největších hvězd světového tenisu. Kromě obou světových jedniček (Rafael Nadal a Ashleigh Barty) virtuální raketu do rukou vezeme také například za naši Karolínu Plíškovou, která momentálně okupuje 2. příčku žebříčku WTA. Vývojáři slibují vylepšení v mnoha ohledech, těšit se prý můžeme třeba na nový příběhový mód. AO Tennis 2 vychází bez české lokalizace 9. ledna na PC, PS4, Xbox One a Switch a recenzi vám přineseme v nejbližších dnech.

AO Tennis 2 | Launch Trailer

• Zdroje: bigant.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB23