Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Babylon's Fall (OZNÁMENÍ) – Studio PlatinumGames pracuje na nové hře

Aktualizováno

Proslulí mistři akčních her rozjíždí novou herní značku jménem Babylon's Fall. Trailer složený především z gameplay záběrů byl zveřejněn v rámci pravidelné live prezentace společnosti Sony – State of Play. Kam nás zběsilá akční jízda studia PlatinumGames zavede tentokrát?

Oznámení

Babylon's Fall; screenshot: cover

• Žánr: Akční adventura, hack and slash • Multiplayer: ? • Vývojář: PlatinumGames • Vydavatel: Square Enix • Platformy a Datum vydání: PC, PS4 (bude oznámeno) Homepage • Čeština: ?


Babylon's Fall – Oznámení

  1. Babylon's Fall – navštívíme rytíře prastarého Babylónu?
  2. HW nároky pro Babylon's Fall PC

Babylon's Fall – navštívíme rytíře prastarého Babylónu?

• Oznámení: 15. 12. 2019 • Autor: Štěpán Lenk

Název svádí k předpokladům, že se děj nové hry studia PlatinumGames bude odehrávat ve starověkém Babylónu, nic ale momentálně není potvrzené a ani trailer toho příliš neprozrazuje. Víme jen, že se chopíme role jakéhosi rytíře, jenž se pohybuje v rozmanitých a velmi detailních prostředích rozpadlých měst, hradů a katedrál a kolem sebe se ohání velkým mečem a jakýmsi astrálním bičem/hákem. Oficiální stránky ovšem ukazují postav hned několik, dočkáme se snad několika volitelných povolání? Upřímně v to doufám.

Babylon's Fall – State of Play (Trailer)

Studio PlatinumGames si pro nás připravují další akční řež a my už se nemůžeme dočkat!

Nepřátelé se v traileru povětšinou rekrutují z řad rytířů a jiných opancéřovaných bytostí, přičemž některé z nich dosahují vskutku impozantní velikosti. Babylon's Fall bude podle dostupných záběrů zřejmě čistokrevné hack and slash, což je dobře, protože souboje na první pohled vypadají fantasticky. To ale není žádným velkým překvapením, PlatinumGames v této oblasti excelují téměř pokaždé. Neméně povedený je ovšem i vizuální styl připomínající obraz malovaný velmi hrubými tahy štětce.

Vydání hry si na starost vezme Square Enix, se kterým PlatinumGames spolupracovali třeba na vynikajícím titulu NieR: Automata. Babylon's Fall vyjde pro PC a PS4, přesné datum ale bohužel není zatím známo. Tvůrci ale poněkud nejednoznačně slibují více informací už „příští léto”, takže až se něco šustne, buďte si jisti, že vám přineseme veškeré detaily.

• Zdroje: babylonsfall.square-enix-games.com, YouTube (Playstation), vlastní

HW nároky pro Babylon's Fall PCMinimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém bude oznámeno bude oznámeno
Procesor bude oznámeno bude oznámeno
Grafická karta bude oznámeno bude oznámeno
DirectX bude oznámeno bude oznámeno
Operační paměť bude oznámeno bude oznámeno
Pevný disk bude oznámeno bude oznámeno
i Mohlo by vás zajímat

Kdy k nám dorazí Babylon's Fall není zatím vůbec jasné, více informací bychom se mohli dozvědět v létě 2020. Titul dorazí na PC a PS4. O novinkách vás budeme informovat.

P-DC1-WEB12