Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Dnes vychází Warcraft III: Reforged (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Fanoušci legendárního Warcraftu od studia Blizzard Entertainment mají důvod k radosti. Dnes totiž vychází další přírůstek do této série real-time strategií – Warcraft III: Reforged. Jde o remaster původní hry z roku 2003 Warcraft III: Reign of Chaos a její první a jediné expanze s názvem The Frozen Throne. Do vylepšeného Azerothu se mohou vydat majitelé PC už dnes, 29. ledna (přespolním za velkou vodou vyšel W3 Reforged už 28. ledna), a nebudeme tam chybět ani my, abychom pro vás následně mohli připravit recenzi.

Warcraft III: Reforged is Now Live

Alza Magazín

Warcraft 3: Reforged (hra) | Warcraft (IP)

Real-time strategie Warcraft 3: Reforged je remaster Warcraftu 3 a jeho expanze Frozen Throne, které jsou součástí herní série Warcraft. Titul vyvíjí a vydává studio Blizzard Entertainment. Hra vychází 28. 1. 2020 na PC bez české lokalizace a obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze

• Zdroje: Blizzard

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB29