Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Doom Eternal – launch trailer je plný pekelného baletu (NOVINKA)

• Autor: Jiří Fait

Akční FPS Doom Eternal je bezpochyby jednou z nejočekávanějších her tohoto roku a vývojáři se snaží, seč můžou, aby dostáli nastavenému hypu. Někdy nám předkládají gameplay ukázky ze singleplayeru, jindy to zkouší s novým multiplayerovým Battlemode, ale nejlépe stále fungují pekelně dobře sestříhané trailery, což je případ i dnešní novinky.

Doom Eternal; screenshot: cover
Alza Magazín

Doom Eternal (hra) | Doom (IP)

FPS Doom Eternal je pátý díl herní série Doom. Hru vyvíjí studio id Software a vydává společnost Bethesda Softworks. Hra vychází 20. 3. 2020 na PC, PS4, Xbox One a Stadii, 8. 12. také na Switch. Bez oficiálního českého překladu. Hra obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze Doom Eternal | Tipy pro režim Battlemode 

Ještě týden a vypálíme peklo do základů

Do vydání Doom Eternal zbývá už jen týden (na recenzi pilně pracujeme) a do té doby si můžeme zkrátit čas pohledem na bezmocné hordy pekelníků, které se už jen při pohledu na Doom Slayera roztékají na kaši, protože jak nám svým melodickým hlasem říká vypravěčka ve videu: v tomhle vesmíru existuje pouze jedna dominantní forma života – a hádejte co: tou jste vy. Tedy spíše Doom Marine, ale to vyjde nastejno.

Trailer je jedna velká montáž plná démonů, krvavého maglajzu a ohně, což jsou ty hlavní ingredience, ze kterých lze uvařit dokonalé mordování pekelníků. Nechybí ani záběry na nové lokace, některé zbraně a samozřejmě nová monstra připravená zemřít pod vaší botou.

DOOM Eternal – Official Launch Trailer

Všechno v tomto traileru působí dokonale. Skoro až příliš. Půjde o nejlepší FPS roku 2020? Zatím nás tedy nenapadá titul, který by na poli akčních stříleček mohl Doomu Eternal letos konkurovat.

Už jen chvíli a budeme si moci tenhle démonický heavy metal užít na vlastní ovladače a myšky. Doom Eternal dorazí 20. března a jedná se pokračování povedeného rebootu z roku 2016. Dočkáme se jej na PC, PS4, Xbox One a Google Stadia (kde mimochodem nepoběží na ve slibovaných 4K při 60 fps). Verze pro Switch by měla dorazit na konci roku 2020). A pokud vás zajímá, jestli tuhle řezničinu rozjedete na svém PC, mrkněte na doporučené a minimální HW požadavky.

• Zdroje: YouTube (Bethesda Softworks)

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB29