Obnovit stránku

Doom Eternal nebude zatížen mikrotransakcemi (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Na FPS od studia id Software se nepochybně těší zástupy fanoušků této nesmrtelné klasiky a už se nemohou dočkat, jak budou v roli legendárního Doomguye sekat zástupy démonických hord. Jak to však v případě nově představených her chodí, kromě vylepšené grafiky či herních mechanik hráče především zajímá, zda bude vydavatel tahat peníze z jejich peněženek i po zakoupení hry, ať už v podobě placených loot boxů nebo jiných mikrotransakcí. I v případě letošního Doom Eternal se tak začaly objevovat otazníky o jejich (ne)zakomponování do hry.

Kreativní ředitel Doom Eternal, Hugo Martin, však na facebooku vyvrátil jakékoliv spekulace o tom, že mikrotransakcie ve hře budou. „Za Doom Eternal zaplatíte 60 dolarů, není to mobilní nebo free-to-play hra, poskytne vám plnohodnotný zážitek bez jakéhokoliv in-game storu“, zdůrazňuje Martin. Všechny výlučně kosmetické předměty, které žádným způsobem neovlivní hratelnost, tak bude možné odemknout pouze prostřednictvím XP - tedy hraním. Doom Eternal vychází 20. března 2020 na PC, PS4, Xbox One, Switch a Google Stadia.

Doom Eternal; screenshot: No microtransactions

• Zdroje: Facebook

Alza Magazín

Doom Eternal (hra) | Doom (IP)

FPS Doom Eternal je pátý díl herní série Doom. Hru vyvíjí studio id Software a vydává společnost Bethesda Softworks. Hra vychází 20. 3. 2020 na PC, PS4, Xbox One a Stadii, 8. 12. také na Switch. Bez oficiálního českého překladu. Hra obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze Doom Eternal | Tipy pro režim Battlemode 

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB03