Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Dota Underlords opustí early access na Steamu koncem února (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Free-to-play auto battler (nebo auto chess) Dota Underlords byla poprvé odhalená už v květnu minulého roku a šlo v podstatě odpověď na mód Auto Chess od čínských Drodo Studio (ti nakonec vydali také stand-alone verzi bez Dota vizuálu na mobilní zařízení a také jako Epic Games exkluzivitu). Pokus studia Valve, tedy Dota Underlords, si po vstupu do předběžného přístupu stáhlo něco přes 1,5 miliónů uživatelů.

Od té doby se na hře změnilo spousta věcí – přibyly daily challenges, matchmaking s žebříčkem a také battle-pass. Bohužel se Dotě Underlords nevede tak, jak by si Valve představovalo. Titulu se nedaří udržet si stálejší hráčskou základnu a čísla klesla z 200 tisíc aktivních uživatelů z doby při vypuštění, na nějakých 14 tisíc (měření za posledních 30 dnů).

Podle nedávného oznámení na oficiální stránce, by se do Doty Underlords při „ostrém startu“ naplánovaného na konec února měla dostat řada novinek a vylepšení. Otázkou však zůstává, jak moc (nebo málo) to hře pomůže získat nové uživatele, nebo ponouknout k návratu ty, které titul přestal zajímat.

Dota Underlords také zahájí první skutečnou Season 1 a zůstane stále free-to-play titulem, vychází 25. února 2020 na PC a mobilech s iOS a Androidem.

Dota Underlords; screenshot: key art

• Zdroje: Underlords.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB14