Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

E3 2020 nebude ani v digitální podobě (NOVINKA)

• Autor: Jiří Fait

Oznámila to společnost ESA, která má na starosti herní událost E3, prostřednictvím několika herních webů (například PC Gamer, IGN a Eurogamer). Pořadatelé E3 tak ustupují od plánů, podle kterých měla být show zpřístupněná alespoň pomocí online přenosů.

Zástupce ESA říká, že: „Vzhledem k momentální situaci okolo pandemie způsobené koronavirem, nebudeme v červnu pořádat online event E3 2020. Místo toho se zaměříme na spolupráci s jednotlivými společnostmi, jež měly na E3 účinkovat, a pomůžeme jim při odhalování nových oznámení. Ta rovněž naleznete na www.E3expo.com. Těšíme se na to, že budeme moci v roce 2021 přivést herní průmysl a herní komunitu dohromady v předělané E3, která zvýrazní nové nabídky a nabudí naše publikum.“

E3 2020; screenshot: logo, zrušeno

• Zdroje: PC Gamer, IGN, Eurogamer

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB24