Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Filmový Sonic se vrací po plastice s novým trailerem! (RYCHLÁ ZPRÁVA)

• Autor: Štěpán Lenk

Sonic už si svou trailerovou premiéru odbyl před několika měsíci, bohužel ale v plné rychlosti narazil do zdi nepříznivých ohlasů, za což mohl především Sonicův úděsný vízor. Tvůrci se totiž snažili o jakýsi pseudorealistický vzhled hlavního charakteru, výsledek ale vypadal jako prapodivný hybrid člověka a ježka, který ve fanoušcích vyvolával spíše noční můry.

Sonic The Hedgehog (2020) - New Official Trailer

Režisér Ben Schwartz ovšem pochopil, že tudy cesta nevede, odložil premiéru videoherní adaptace Sonic The Hedgehog a zařekl se, že film nevypustí ven, dokud s designem Sonica fanoušci nebudou spokojení. A nový trailer potvrzuje, že svá slova myslel vážně – pyšně předvádí superrychlého modrého ježka, který jako by z videohry doslova vypadnul. Podívejte se sami. Film přijde do kin 14. února 2020.

• Zdroje: Youtube (Paramount Pictures)

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB7