Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Fortnite chystá další virtuální koncert – vystoupí rapper Travis Scott (NOVINKA)

• Autor: Štěpán Lenk

Nejrůznější eventy a propojování s dalším popkulturním děním nejsou ve Fortnite: Battle Royale ničím výjimečným, bylo tedy jen otázkou času, kdy se objeví nějaká další podobná akce. Tentokrát naši cestu za nápisem „Victory Royale” osvěží dunivé basy hip-hopu, svou virtuální hudební tour zde totiž odehraje americká rapová hvězda Travis Scott. Kdy a kde se této hudební show budete moci zúčastnit, se dozvíte v našem článku.

Fortnite; screenshot: Astronomical logo
Alza Magazín

Fortnite Battle Royale (hra) | Fortnite (IP)

Hru Fortnite Battle Royale vyvíjí a vydává společnost Epic Games. Tento titul žánru battle royale vychází 26. 9. 2017 na PC, PS4 a Xbox One, 12. 6. 2018 na Switch, 10. 11. 2020 na Xbox Series X/S a 12. 11. (19. 11. v ČR/SK) na PS5. Hra je k dispozici také pro Android. Titul vychází bez českého překladu a obsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze (PS5) 

Travis Scott ve Fortnite představí zbrusu nový track

Společnost Epic Games společně s americkým rapperem Travisem Scottem chystá jedinečnou hudební událost, kdy se ve Fortnite: Battle Royale v přímém přenosu odehraje světová premiéra Travisova nového tracku. Celý event ponese název Astronomical a mělo by se jednat o doslova nadpozemskou zkušenost inspirovanou tvorbou Travisova hudebního labelu Cactus Jack.

A aby měl možnost si tuto virtuální tour prožít opravdu každý, bude k dispozici několik různých termínů uzpůsobených pro hráče po celém světě. Budete si tedy moci vybrat vyhovující datum a čas přesně podle svých možností, případně si celý event prožít klidně několikrát. Brány se jako vždy otevřou 30 minut před začátkem show, tak dorazte s předstihem a vyberte si nejlepší místa.

Fortnite; screenshot: Astronomical glider Fortnite; screenshot: Astronomical cosmetics
Travis Scott se podívá do Fortnite a kromě nového tracku s sebou přinese i několik kosmetických předmětů.

Koncerty se v našem časovém pásmu (GMT+2) budou konat v těchto termínech:

  • Pátek 24. dubna 2020 v 01:00
  • Pátek 24. dubna 2020 v 16:00
  • Sobota 25. dubna 2020 v 06:00
  • Sobota 25. dubna 2020 v 17:00
  • Neděle 26. dubna 2020 v 12:00

Travis Scott se zároveň stává nejnovější osobností rozšiřující sérii Icons, (série reálnými osobnostmi inspirovaných skinů), dočká se tedy svých vlastních outfitů, emotů a challengí. A pokud se zúčastníte jakéhokoli termínu eventu Astronomical, dostanete zdarma ještě exkluzivní Glider a dvě volitelná pozadí na nahrávací obrazovku. Pokud je tedy hudba Travise Scotta blízká vašim ušním bubínkům, doražte na konci tohoto týdne do Fortnite: Battle Royale na premiéru zcela nového tracku. Vstup je zdarma.

• Zdroje: epicgames.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB08