Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Do Frostpunk dorazí DLC s názvem The Last Autumn, připomíná se gameplayem (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Pro fanoušky budovatelské strategie Frostpunk si tvůrci ze studia 11 bit připravili překvapení v podobě gameplay videa z nejnovějšího DLC The Last Autumn, které hru obohatí 21. ledna. Dodatek nám přiblíží události před zničujícím mrazem, který v základní hře zdecimoval civilizaci. Závěje sněhu tak vystřídá zeleň a prostředí inspirované Islandem či Grónskem a hráč se tentokrát bude sám podílet na výstavbě obrovských generátorů, které tvoří důležitý aspekt základní hry. 

The Autumn však není pouhým kosmetickým balíčkem. Překopání se dočkal také systém ekonomiky, přibudou nové budovy a vývojáři slibují nové způsoby tvoření vaší vlastní civilizace. DLC The Last Autumn vychází 21. ledna na PC (Steam, GOG.com, a the Humble Store), kdy se ho dočkají majitelé PS4 a Xbox One zatím tvůrci neupřesnili.

Frostpunk: The Last Autumn | 12 minutes of gameplay with dev commentary!

• Zdroje: frostpunkgame.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB22