Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Half-Life: Alyx oficiálně oznámena, vyjde pouze na VR v březnu 2020 (AKTUALITA)

• Autor: Jiří Fait

Tak jsme se konečně dočkali! Sice to není Half-Life 3, ale myslíme si, že za daných okolností už fanoušci vezmou zavděk téměř čímkoli. Společnost Valve uvolnila poměrně efektní trailer, ve kterém je ukázaná Alyx (hlavní protagonista), jedna z hlavních postav Half-Life 2, kterak se potýká s brutální vetřelčí okupací. Děj je zasazen do období mezi Half-Life 1 a Half-Life 2, a i když je titul určen pro VR, mělo by jít o plnohodnotnou hru.

Half-Life: Alyx Announcement Trailer

Trailer ukázal obvyklé individua, jako jsou vojáci Combine, Headcrabs a emzácké trojnožky, na které dodnes s láskou vzpomínáme. Ostatně přesvědčte se sami. Half-Life: Alyx by měla vyjít v březnu roku 2020 a i když se jedná o VR hru od Valve, nebude exkluzivní pouze pro Valve headset. Kompatibilní bude s Valve Index, HTC Vive, Oculus Riftem a Windows MR. Podrobnější článek naleznete zde.

• Zdroje: Youtube

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

P-DC1-WEB14